komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Війна

Вже вдруге знам’янські волонтери відвідали зону АТО

11.05.2017

Волонтери ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» вже вдруге здійснили поїздку (7-9 травня) на схід України до міста Бахмут і відвідали наших захисників, влаштувавши їм справжнє свято до Дня Перемоги.

Крім привезених з собою смачних подарунків та необхідних у побуті речей, волонтери побалували хлопців власно приготовленими  на місці борщем та салатом Олів’є. Більше того, волонтери презентували захисникам невеличкий концерт, на якому пролунали українські пісні,  та вірш Костянтина Сімонова «Чекай на мене, і я повернусь» («Жди меня, і я вернусь»), також подарували гумористичну мініатюру та гру на гармошці. 

Традиційно координатор громадської організації Наталія Тишкевич висловлює щиру подяку тим людям, які допомогли здійснити цю поїздку: «Директору ТДВ «Колос» Василю Моцному, який надав 100л пального для машини, п/п Роману Дідику за наданий автомобільний транспорт, отцю Івану та отцю Степану та їх прихожанам, які зібрали 1600 грн. за які були куплені свіжі огірки, редис, зелень, кава, чай, цукерки, цигарки, шкарпетки; підприємцям «Фенікс» (15 кг свіжого сала); колективу кафе «777» (5 коробок з запашними пиріжками); підприємцям ринку «Фенікс» (шкарпетки, футболки, нижня білизна, літні шльопанці); учнівському та педколективу школи № 4 (малюнки, плакати, домашні закрутки ); волонтерам Ларисі та Оксані (1 школа- за передані ними 400 грн. в травні і 400 грн. в квітні - закуплено натовські футболки); подружжю Столбових із Дмитрівки, які зібрали в селі овочі та домашні закрутки. Також усім знам’янчанам, які приносили мед, ковбасу, домашні закрутки, ящик бубликів, медикаменти, пекли печиво, пиріжки та тістечка.»

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges