Відкриття пам’ятного знаку зниклим безвісти «Серце надії»
18.05.2026
У Знам’янській міській територіальній громаді відбулося відкриття пам’ятного знаку зниклим безвісти «Серце надії» – символу віри, болю та незламної надії на повернення українських захисників додому.
На церемонію зібралися рідні зниклих безвісти військовослужбовців, представники влади, громадських організацій, військові, духовенство та небайдужі мешканці громади. Присутні вшанували пам’ять і силу родин, які щодня живуть у невідомості та продовжують чекати своїх близьких.



Особливо зворушливими стали слова дружини зниклого безвісти військового Фуженко Миколи Миколайовича. Ольга Володимирівна Фуженко поділилася власною історією очікування та болю, знайомого тисячам українських родин.
«Ми чекаємо щодня. І поки немає підтвердження найстрашнішого – живе надія. Для нас дуже важливо знати, що ми не самі у своїй боротьбі», – сказала вона.
Після офіційної частини учасники заходу пов’язали синьо жовті стрічки до портретів військових, як символ віри, підтримки та надії на їхнє повернення додому.
«Серце надії» стане місцем пам’яті, підтримки та єднання для всіх, хто продовжує чекати повернення своїх рідних додому.
За інформацією сайту Знам'янської міської ради
Також читайте:
Поліція Кіровоградщини нагадує правила безпечного користування електросамокатами
До 3500 тис. дол. США з кожного «клієнта» за допомогу в отриманні групи інвалідності
Коментарі
- Коментарі не знайдено


Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість