komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

"Час до школи малюку – треба вибрати яку?"

15.05.2017

11  травня в с. Дмитрівка у дошкільному навчальному закладі „Івушка” пройшло традиційне випускне свято. Цей день - святковий, радісний, веселий і сумний водночас: зворушені батьки, заклопотані вихователі, схвильовані діти... Свято, коли діти прощаються з дитинством. Свою другу домівку залишають 29 випускників, які в новому навчальному році прийдуть навчатися до школи. У житті у кожного з нас є чимало пам'ятних подій. Одна із таких – останній випускний бал у дитячому садочку.

Святково прибраний музичний зал дитячого садочку «Івушка» під звуки музики та оплески батьків зустрів випускників: красунь-дівчаток та хлопців-джентельменів. Їхні другі  мами –вихователі Алла Галатіна, Надія Кіктєва та помічник  вихователя Ольга Агафонова зворушливо проводжали дітей до шкільного життя .

На святі діти  співали, розказували вірші, танцювали, показували  сценки, дякували своїм вихователям, нянечкам, всьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися протягом декількох років. На святі діти відвідували декілька шкіл та вибирали в яку б вони  хотіли  піти  навчатися: українську мовну школу, музичну  школу, спортивну  школу, математичну  школу, хореографічну школу, приватну  школу.

Прийшли  привітати випускників діти середньої групи "Бджілка".

Також керівник закладу Галина  Костелецька,  крім привітань,  вручила медалі та дипломи про закінчення дошкільного навчального закладу.

Надзвичайно  приємним  було  привітання  від батьків групи "Ромашка", які не залишились осторонь і привітали колектив ДНЗ "Івушка" іронічною сценкою та  реп-піснею.

На свято з подарунками завітали: Олег Яценко, представник депутата обласної ради Наталії Ревенко, та голова сільської ради Наталія Стиркуль.

Після урочистої частини на дітей чекав приємний сюрприз – солодкий стіл, який підготував батьківський комітет. Кожний батько з гордістю дивився на свою дитину, яка так скоро встигла вирости і скоро буде першокласником. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців дошкільного закладу. Попереду на них чекають незвідані далі, відкриваються тисячі доріг і стежинок.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

У червні майже 9 тисяч працюючих пенсіонерів Кіровоградщини відчують результати перерахунку

2.06.2023

 Головне управління надає відповіді на запитання, які найчастіше турбують працюючих пенсіонерів.

Чому перерахунок – з квітня, а виплачують – у червні?

Оскільки право на перерахунок пенсій визначає, зокрема, і страховий стаж, набутий у січні-лютому 2023 року, а дані про сплату єдиного соціального внеску за І квартал надходять у травні поточного року, відповідно перерахунок пенсій здійснюється у травні.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges