komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Спорт

І знову вихованці клубу єдиноборств "PIT-FIGHTER" стали найкращими!

16.05.2017

12-13 травня, в місті Києві, проходив Кубок України з бойового самбо серед чоловіків та молоді. Команду Кіровоградської області представляли: спортивний клуб "Тiger" (м. Кропивницький) і клуб єдиноборств "PIT-FIGHTER" (м. Знам'янка). Наші спортсмени завоювали друге місце, поступившись лише команді Київської області. Двоє вихованців представляли клуб єдиноборств "PIT-FIGHTER" і обидва піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу, завоювавши золоті медалі.

Другий рік поспіль, Михайло Сайфудінов стає чемпіоном Кубка України серед молоді, і третій рік Владислав Ільїн стає чемпіоном Кубка України серед чоловіків, підтверджуючи звання "Майстер спорту України" з бойового самбо. У липні нашим хлопцям треба буде пройти тренувальний табір в Карпатах, в складі збірної України. Одразу зі зборів, Міша і Влад відправляться в Хорватію, де пройде чемпіонат Європи з бойового самбо. Бажаємо нашим спортсменам бути в гарній формі на  змаганнях і реалізувати себе на сто відсотків.

Клуб єдиноборств"PIT-FIGHTER" дякує за постійну підтримку Анатолію Русакову, Ігорю Матвєєву, Нелі Данасіенко, Олександру Щаві, Олександру Тодоренку та сім'ї Олексенко.

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2022 року

27.06.2022

З 1 січня 2022 року цей показник становив 1 934,00 грн, з 1 липня 2022 року становитиме 2 027,00 грн.

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та на виконання частини 3 статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон), головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області автоматично проведено перерахунок пенсії 210 811 непрацюючим пенсіонерам. Із загальної кількості перерахованих пенсій підвищення отримають 105 583 пенсіонери, середній розмір підвищення склав 35 грн 97 коп.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges