Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

«Кубок міста Знам’янка – 2017»

16.05.2017

У неділю, 14 травня, в приміщенні знам’янського Палацу культури відбулися класифікаційні змагання зі спортивного танцю «Кубок міста Знам’янка – 2017», організатором якого є знам’янський клуб спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» (керівники Євген Суботін та Аліна Вустілка).

«Кубок міста Знам’янка» проводиться вже втретє і кожного року набуває більшої популярності серед клубів спортивного бального танцю  як в нашій області, так і в сусідніх. Про це свідчить велика кількість учасників, яка збільшується з кожним роком. У змагання 2017 року взяли участь 340 учасників віком від 3 до 16 років з Черкаської та Кіровоградської областей. Змагання поділялись на два відділи: І – учасники категорії Дебют і Школа, ІІ – учасники з більшим досвідом, категорії M, E, D, C класів.

Цього року організатори ввели невеликі нововведення – це три великі кубки, якими були нагороджені ті клуби спортивного бального танцю, які мали найбільшу кількість учасників змагань. Отже, великі кубки знам’янських клафікаційних змагань від клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» отримали:  кропивницькі клуби «Конвалія» та «Фаворит» і клуб «One step» з смт. Компаніївка.

Змагання були відкриті першим заступником міського голови м. Знам’янка Валентиною Загородньою. Також міська влада усім учасникам подарувала солодкі подарунки.

Усі учасники знам’янського клубу спортивного бального танцю  «Фурор-Данс» гідно представили своє місто на змаганнях і вже традиційно отримали купу медалей та кубків. Вже цих вихідних вихованці «Фурор-Данс» відправляються на наступні змагання, цього разу підкоряти місто Львів. Бажаємо їм отримати якнайбільшу кількість кубків!

Наталка Хандусенко 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ТИСЯЧУ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ МОЖНА БУДЕ ВИТРАТИТИ НА ОСВІТУ ТА КОМУНАЛКУ

26.01.2022

Наразі виплатами за вакцинацію вже скористалися понад 7,5 млн українців.

 В уряді планують розширити програму «єПідтримка» та дозволити українцям витрачати тисячу за вакцинацію на освітні та комунальні послуги. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges