Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Війна

Герої не вмирають

23.05.2017

23 травня, на фасаді Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 було відкрито меморіальну дошку на честь старшого стрільця-санітара морської піхоти – Трубіна Сергія Сергійовича.

Сергій Трубін народився 20 березня 1987 року, навчався у ЗШ №7. Після закінчення школи продовжив навчання у професійно-технічному ліцеї №3, де здобув спеціальність муляра і зварювальника.

З 2015 року, як він був мобілізований, пішов захищати Україну. Службу проходив у  1-ій роті 501-го батальйону 36-ої бригади морської піхоти. Загинув 8 січня під час виконання бойового завдання в районі 3-го кілометра на південному заході населеного пункту Верхньошироківське Новоазовського району Донецької області. За інформацією Збройних Сил України, він та двоє побратимів підірвались на керованому фугасі.

Меморіальну дошку воїну відкрила його мати – Людмила Трубіна. В цей момент присутні не приховували сльози.

На урочистому відкритті були присутні учні та вчителі школи, друзі загиблого, його батьки та представники влади. Свої слова скорботи та вдячності висловили перший заступник міського голови Загородня В.Г., селищний голова Москаленко С.Б.. Особливим став виступ голови волонтерського центру «Майдан» депутата міської ради Наталії  Тишкевич , вона подарувала матері Сергія символічний галстук, як знак того що ми пам’ятаємо подвиг її сина. Побратими Сергія, учасник бойових дій, гранатометник Сірченко Сергій Леонідович та учасник бойових дій, однокласник Кузьменко Владислав Юрійович, пригадали світлі моменти з їх спільного життя, закликали присутніх пам’ятати подвиг Сергія та берегти нашу Батьківщину.

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

З люстрою, але без інтернету: чи можна прожити на прожитковий мінімум?

17.02.2019

Прожитковий мінімум в Україні регулярно зростає, але практично ніколи не встигає за інфляцією. Яка сума для життя в Україні вважається мінімально допустимою і чи можна на неї прожити? 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges