Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

«Фурор-Данс» у Львові – нові перемоги!

25.05.2017

І знову вихованці знам’янського клубу спортивного бального танцю «Фурор-Данс» підкорювали танцювальний майданчик. Цього разу у Львові, де 20-21 травня відбулися міжнародні змагання спортивного бального танцю Foxtrot Cup-2017. Наше місто гідно представили три пари: Юліана Булино і Дмитро Мернов, Іван Вустілка та Ольга Вінник, Марія Крук та Олександр Ніколайченко. Також у категорії соло виступали Анна Іванюк, Марія Крук та Вероніка Ярова.

Перемогу здобули у міжнародних змаганнях: у категорії Юніори 1 D клас, в програмі «стандарт» Іван Вустілка та Ольга Вінник посіли ІІІ місце, а в програмі «латіна» - І місце, пара обійшла більше ніж 20 пар; Юліана Булино і Дмитро Мернов танцювали у категорії Ювенали 2 Е клас і посіли ІІ місце серед 14 пар. У пари Марії Крук та Олександра Ніколайченко, які танцювали у категорії Ювенали 1 Школа, було 60 пар суперників, але не зважаючи на це, парі вдалося у війти до золотого фіналу. Дівчата Анна Іванюк, Марія Крук та Вероніка Ярова виступали у категорії соло Ювенали 1+2 N клас. Анна посіла VI місце у фіналі, Марія потрапила до півфіналу, а Вероніка увійшла до чвертьфіналу. Також Анна Іванюк та Вероніка Ярова виступали в іншій категорії, соло Ювенал 1 Школа, вони потрапили до золотого фіналу.

Вже стало традицією для KOMORA.INFO спостерігати за успіхами вихованців знам’янського клубу спортивного бального танцю «Фурор-Данс». І наша редакція впевнена, що попереду на них чекають великі перемоги на престижних танцювальних майданчиках.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ТИСЯЧУ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ МОЖНА БУДЕ ВИТРАТИТИ НА ОСВІТУ ТА КОМУНАЛКУ

26.01.2022

Наразі виплатами за вакцинацію вже скористалися понад 7,5 млн українців.

 В уряді планують розширити програму «єПідтримка» та дозволити українцям витрачати тисячу за вакцинацію на освітні та комунальні послуги. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges