Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

70 років дитсадку «Козачок» - невід’ємна історія міста

2.06.2017

Вчора, 1 червня, так символічно  в День захисту дітей, свій сімдесятирічний ювілей святкував Знам’янський дошкільний навчальний заклад №7 «Козачок», який за свою багаторічну роботу випустив до школи понад 4 000 дітей. Девіз садочку: «Поки ми єдині - ми не переможні».

Привітання почалося ще задовго до початку святкового концерту: помічник народного депутата Андрій Іщенко подарував закладу сертифікат на придбання ігрового майданчика. На святковий концерт з подарунками та побажаннями подальшого розвитку і процвітання завітали представники міської влади: міський голова Сергій Філіпенко, начальник відділу освіти Людмила Грекова та її заступник Наталя Черкас тощо. Також особливі подарунки-виступи подарували колеги з інших дитсадочків міста, подяку колективу висловила представниця батьківського комітету Ольга Ніклонська, а випускники садочку, Іван Андрєєв та Дар’я Пояркова, виконали латиноамериканський танок «Ча-ча».  

  • Світлана Анатоліївна, Ви є завідуючою одного з найкращих дитсадочків міста, попрацювавши в ньому 10 років як вихователь, і вже 5 років очолюєте його. На Вашу думку, в чому секрет успіху закладу?
  • Секрет успіху простий - це коли три головні складові дитячого закладу гарманують: колектив, діти та батьки. Наприклад, приготуватися до свята нам допомагали батьки: з самого ранку надували повітряні кульки, а ще раніше яскраво пофарбували  дитячі майданчики. Головний принцип моєї роботи полягає в наступному: «Поводяться з людьми так, як ти хотів би, щоб погодилися з тобою».

Перегорнемо сторінки історії

Хоча заклад відмітив сімдесятиріччя, але існує припущення, що дитсадок №7 був заснований у 1938, про це свідчила дата на старому ганку, якого вже немає.  Документних доказів цьому факту не існує, але існує фото з датою 1941 року і довідка про дитину. Під час Другої світової війни в приміщенні дитсадка знаходилась німецька військова комендатура. Вибухом бомби він був зруйнований і лише 1 червня 1947 року заклад відновили і було лише чотири групи. У 1997 році до «Козачка» приєднали дитсадочок №58, а у 2001 році заклад передали з балансу залізниці на баланс міста.

А зараз пропонуємо фотоекскурс  – яскраві моменти свята.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges