Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

70 років дитсадку «Козачок» - невід’ємна історія міста

2.06.2017

Вчора, 1 червня, так символічно  в День захисту дітей, свій сімдесятирічний ювілей святкував Знам’янський дошкільний навчальний заклад №7 «Козачок», який за свою багаторічну роботу випустив до школи понад 4 000 дітей. Девіз садочку: «Поки ми єдині - ми не переможні».

Привітання почалося ще задовго до початку святкового концерту: помічник народного депутата Андрій Іщенко подарував закладу сертифікат на придбання ігрового майданчика. На святковий концерт з подарунками та побажаннями подальшого розвитку і процвітання завітали представники міської влади: міський голова Сергій Філіпенко, начальник відділу освіти Людмила Грекова та її заступник Наталя Черкас тощо. Також особливі подарунки-виступи подарували колеги з інших дитсадочків міста, подяку колективу висловила представниця батьківського комітету Ольга Ніклонська, а випускники садочку, Іван Андрєєв та Дар’я Пояркова, виконали латиноамериканський танок «Ча-ча».  

  • Світлана Анатоліївна, Ви є завідуючою одного з найкращих дитсадочків міста, попрацювавши в ньому 10 років як вихователь, і вже 5 років очолюєте його. На Вашу думку, в чому секрет успіху закладу?
  • Секрет успіху простий - це коли три головні складові дитячого закладу гарманують: колектив, діти та батьки. Наприклад, приготуватися до свята нам допомагали батьки: з самого ранку надували повітряні кульки, а ще раніше яскраво пофарбували  дитячі майданчики. Головний принцип моєї роботи полягає в наступному: «Поводяться з людьми так, як ти хотів би, щоб погодилися з тобою».

Перегорнемо сторінки історії

Хоча заклад відмітив сімдесятиріччя, але існує припущення, що дитсадок №7 був заснований у 1938, про це свідчила дата на старому ганку, якого вже немає.  Документних доказів цьому факту не існує, але існує фото з датою 1941 року і довідка про дитину. Під час Другої світової війни в приміщенні дитсадка знаходилась німецька військова комендатура. Вибухом бомби він був зруйнований і лише 1 червня 1947 року заклад відновили і було лише чотири групи. У 1997 році до «Козачка» приєднали дитсадочок №58, а у 2001 році заклад передали з балансу залізниці на баланс міста.

А зараз пропонуємо фотоекскурс  – яскраві моменти свята.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Яку заробітну плату пропонують роботодавці Кіровоградщини у різних сферах у травні 2019?

20.05.2019

       За даними відділу статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості, станом на 01 травня 2019 року середній розмір заробітної плати штатних працівників становив 5415 грн. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges