Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Події

Яка доля петиції, яка вперше набрала необхідну кількість підписів?

14.06.2017

Нарешті на сьогоднішньому засіданні Знам'янського виконкому було розглянуте питання електронної петиції, яка вперше набрала необхідної кількості підписів для розгляду – 140.

Одноголосно, 14 червня, членами виконкому було прийнято рішення щодо передачі на розгляд Знам’янської міської ради електронної петиції про виділення коштів з міського бюджету на створення притулку для безпритульних тварин. За цим рішенням управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства має підготувати проект рішення на сесію міської ради.

Під час засідання виконкому начальник юридичного відділу Юрій Данільченко зазначив, що Знам’янська організація захисту тварин «Дай лапу» зверталась до Знам’янського міськрайонного суду з позивом про визнання бездіяльності Знам’янського виконавчого комітету управління ЖКГ щодо невиконання міської програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Знам’янка на 2016-2020 роки. Судова справа була виграна, але Знам’янським виконкомом була подана апеляція, в якій висловили, що програма розрахована на реалізацію протягом 5 років. Суд апеляційної інстанції  взяв до відома данні доводи і скасував рішення першої інстанції. За словами Юрія Володимировича це не вирішує проблему з безпритульними тваринами.

Отже, наступним кроком буде розгляд питання про виділення коштів з міського бюджету на створення притулку для безпритульних тварин на засіданні Знам’янської міської ради.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Верховна Рада легалізувала гральний бізнес

15.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges