Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

До 1 липня буде оновлено Дошку Пошани «Трудова слава  Знам’янського району»

18.06.2017

Подання про відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани вноситься до районної ради керівниками трудових колективів підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, сільськими головами, головами постійних комісій районної ради, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств і відомств України в районі, громадських організацій щороку до 1 липня. 

До подання на особу, яка представляється до відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани, додаються оформлені в установленому порядку:

протокол зборів про висунення кандидатури;

відомості про трудові досягнення;

біографічна довідка;

копія паспорта (стор.1, 2);

згода на збір та обробку персональних даних.

До подання на трудовий колектив, який представляється до відзначення із занесенням на районну Дошку Пошани, додаються у встановленому  порядку відомості про трудові досягнення за останні 2 календарних роки, ксерокопія паспорта його керівника та згода на збір та обробку персональних даних.

Положення про районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району» та зразки необхідних для подання документів додаються.

За довідками звертатися за телефоном 2-18-16, організаційний відділ виконавчого апарату районної ради.

http://znrada.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges