Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

В ЗНАМ’ЯНЦІ ВЖЕ РЕКЛАМА І НА ТРОТУАРАХ!

5.07.2017 

Несанкціонована реклама , як виявилося, дуже велика проблема нашого міста. Вона – всюди. На стовпах і на деревах, на парканах і на житлових будівлях. Нещодавно у нашому місті з’явився її новий вид – на люках та тротуарах.

До уваги наших читачів фото:

Найцікавіше те, що, заполоняючи місто, рекламні оголошення роблять його неохайним. Адже усі ми йдемо до оновленого міста європейського зразка. У нас з’явилися нові зупинки та урни, відремонтовані тротуари та дороги, але  купа паперових оголошень, ніби нагадування із «країни Радянського Союзу» про те, що ми не навчилися зберігати наше місто та його майно.

Наші журналісти вже неодноразово критикували  безконтрольність у цьому виді діяльності. Кожен знам’янчанин повинен розуміти, що розміщуючи своє оголошення на стовпі,  він забруднює місто. Крім того, реклама – непоганий ресурс наповнення міського бюджету, то чому він не працює у нашому місті? У разі, якби за несанкціоновану рекламу виписували б штрафи, то це також наповнювало бюджет та доводило громаді наступне: такого робити не можна!

Ми, як завжди,  телефонуємо за номером на оголошенні, і говоримо з молодим чоловіком, який відмовився назватися. Говоримо йому про те, що він порушує пункт правил благоустрою міста і запитуємо про дозвіл на рекламу. Отримуємо наступну відповідь:


«Хто Вам сказав, що це реклама? Це просто інформація, і я нічого не порушував.  Оголошення на тротуарах і люках ніхто не забороняв. Крім того, з боку влади до мене зауважень не було. Дозволу я ніякого  не брав.»


Більше питань, аніж відповідей. Чому журналісти опікуються питанням реклами на гарних і нових тротуарах, а влада  - ні?!

Ольга Полякова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges