komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

НАСТУПНОГО ТИЖНЯ НА ШЛЯХОПРОВОДІ ПО М-04 ПЕРЕКРИЮТЬ РУХ ТРАНСПОРТУ

08.07.2017

Заміна балок та прогонових будов розпочнеться вже з понеділка.Нагадаємо, що даний шляхопровід знаходиться у межах міста Олександрія. Вже кілька років він потребує поточного середнього ремонту, оскільки прогонова будова втратила свою працездатність – має чисельні дефекти опор та прогонових будов, а це прямо впливає на вантажопідйомність споруди.

Для виконання робіт рух транспорту по шляхопроводу доведеться перекрити. Вже наступного тижня водіям варто скористуватися схемою об’їзду. Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області приносить вибачення за тимчасові незручності, але це вимушений захід.

Збудували шляхопровід ще півстоліття тому – у далекому 1964 році під існуючі тоді навантаження, які, зрозуміло, в рази менші від сьогоднішніх. Активна фаза його руйнування припала на останні 10-15 років, коли різко збільшився потік транспорту, особливо великовагового. Після ремонту, обіцяють дорожники, шляхопровід витримуватиме актуальні на сьогодні навантаження. Ремонт передбачає повний демонтаж існуючої прогонової будови, заміну її на нову та підсилення опорних частин. Крім того, підрядники  замінять та укріплять опорні балки, рейки, колесовідбіники, покладуть новий міцний асфальт та встановлять нове перильне огородження.

Щоб не виникло транспортного колапсу, дорожники пропонують водіям зручну схему об’їзду.

Ремонту шляхопровід чекав багато років, та скрутне фінансове становище галузі не давало змоги його розпочати. Минулого року Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області зайнялася виготовленням актуальної проектно-кошторисної документації, а вже на початку цього року у державному бюджеті передбачили кошти і вже виділили частину, що дозволило розпочати ремонт. Згідно проведених тендерних процедур, виконує роботи ТОВ «Мостобудівельний загін №112».

На разі робітники вже повністю розібрали бетонне укріплення конусу, виконали підсилення фундаменту опор шляхом армування та омонолічування. Тепер почалися підготовчі роботи до демонтажу прогонових будов з їх подальшою повною заміною.Ремонтуватимуть з квітня по жовтень включно. Вартість об’єкту складає більше семи мільйонів гривень.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області звертається до водіїв бути уважними за кермом, не перевищувати допустимої швидкості та слідувати схемі об’їзду об’єкту, на якому ведуться ремонтні роботи.

Прес-служба САД у Кіровоградській області

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ВІД СЬОГОДНІ ВАНТАЖІВКИ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВАГОВИХ НОРМ

23.05.2022

Дотепер автофіксація працювала у тестовому режимі й штрафи не накладалися.

З понеділка, 23 травня вантажівки знову можуть отримати штрафи за порушення габаритно-вагових норм. Дотепер автофіксація ваги працювала у тестовому режимі й штрафи не накладалися. Про це повідомили у Telegram-каналі Укртрансбезпеки. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges