Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

10-годинне засідання 36-тої сесії Знам’янської міської ради

5.08.2017

Нарешті вчора, 4 серпня, відбулася 36-та сесія Знам'янської міської ради, яка тривала з 9.00 до 19.00. Нагадуємо, що це засідання було п’ятою спробою: перше не відбулося через не бажання міського голови вносити на голосування до порядку денного проект рішення щодо розпуску виконавчого комітету, подальші три засідання не відбулися через відсутність кворуму, а ось на п’ятому депутати були присутні у кількості 29 осіб з 34. На те, що сесія була такою довготривалою, існує декілька причин…

Проект рішення про розпуск Знам’янського виконавчого комітету так і не внесли до порядку денного

Першою причинною багатогодинного засідання став знову проект рішення щодо розпуску виконкому. Після довгих обговорень цього питання, які були безрезультатні (цей проект так і не був висунутий міським головою Сергієм Філіпенко навіть на голосування для його включення до порядку денного), депутати прийняли рішення не приймати порядок денний за основу, як це зазвичай робиться, а голосувати за кожне питання окремо. Потім зі змінами (7 питань не були включені), порядок денний прийняли в цілому. Через те, що проектів рішень було 47, а голосування відбувається шляхом оголошення прізвища кожного депутата окремо, на це було витрачено багато часу.

Через те, що виникла потреба в детальнішому обговоренні бюджетних питань, була зроблена годинна перерва

Другою причиною такого тривалого засідання стало питання розгляду бюджету, а саме витрат, які стосувалися житлово-комунальної сфери. Депутатами була внесена пропозиція детально розписати напрямки використання коштів ЖКГ, але фінансовому управлінню потрібно розподіляти кошти не за об’єктами витрат, а за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів. Через це, постійній комісії з питань ЖКГ, начальнику фінансового управління Галині Лихоті та її заступниці Олені Лепетко довелося взяти перерву, щоб переробити усі видатки  сфери ЖКГ.

Про усі подробиці у прийнятті рішень 36-ої сесії Знам’янської міської ради, або ті проекти, які не отримали достатню кількість голосів, поговоримо у наступних матеріалах.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Тисяча за вакцинацію: стало відомо, як її отримають пенсіонери у селах

3.12.2021

Отримати компенсацію у тисячу гривень за повний курс вакцинації від коронавірусу зможуть всі українці, а не лише ті, хто вакцинується наразі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Стосовно того, хто зможе скористатися цією тисячею гривень, то це всі громадяни України, які отримали дві дози вакцини, незалежно від того, коли вони отримали», — розповів він. Згідно з його словами, ця програма буде працювати з 19 грудня поточного року і до 18 грудня 2022 року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges