komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

10-годинне засідання 36-тої сесії Знам’янської міської ради

5.08.2017

Нарешті вчора, 4 серпня, відбулася 36-та сесія Знам'янської міської ради, яка тривала з 9.00 до 19.00. Нагадуємо, що це засідання було п’ятою спробою: перше не відбулося через не бажання міського голови вносити на голосування до порядку денного проект рішення щодо розпуску виконавчого комітету, подальші три засідання не відбулися через відсутність кворуму, а ось на п’ятому депутати були присутні у кількості 29 осіб з 34. На те, що сесія була такою довготривалою, існує декілька причин…

Проект рішення про розпуск Знам’янського виконавчого комітету так і не внесли до порядку денного

Першою причинною багатогодинного засідання став знову проект рішення щодо розпуску виконкому. Після довгих обговорень цього питання, які були безрезультатні (цей проект так і не був висунутий міським головою Сергієм Філіпенко навіть на голосування для його включення до порядку денного), депутати прийняли рішення не приймати порядок денний за основу, як це зазвичай робиться, а голосувати за кожне питання окремо. Потім зі змінами (7 питань не були включені), порядок денний прийняли в цілому. Через те, що проектів рішень було 47, а голосування відбувається шляхом оголошення прізвища кожного депутата окремо, на це було витрачено багато часу.

Через те, що виникла потреба в детальнішому обговоренні бюджетних питань, була зроблена годинна перерва

Другою причиною такого тривалого засідання стало питання розгляду бюджету, а саме витрат, які стосувалися житлово-комунальної сфери. Депутатами була внесена пропозиція детально розписати напрямки використання коштів ЖКГ, але фінансовому управлінню потрібно розподіляти кошти не за об’єктами витрат, а за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів. Через це, постійній комісії з питань ЖКГ, начальнику фінансового управління Галині Лихоті та її заступниці Олені Лепетко довелося взяти перерву, щоб переробити усі видатки  сфери ЖКГ.

Про усі подробиці у прийнятті рішень 36-ої сесії Знам’янської міської ради, або ті проекти, які не отримали достатню кількість голосів, поговоримо у наступних матеріалах.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

У червні майже 9 тисяч працюючих пенсіонерів Кіровоградщини відчують результати перерахунку

2.06.2023

 Головне управління надає відповіді на запитання, які найчастіше турбують працюючих пенсіонерів.

Чому перерахунок – з квітня, а виплачують – у червні?

Оскільки право на перерахунок пенсій визначає, зокрема, і страховий стаж, набутий у січні-лютому 2023 року, а дані про сплату єдиного соціального внеску за І квартал надходять у травні поточного року, відповідно перерахунок пенсій здійснюється у травні.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges