Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

10-годинне засідання 36-тої сесії Знам’янської міської ради

5.08.2017

Нарешті вчора, 4 серпня, відбулася 36-та сесія Знам'янської міської ради, яка тривала з 9.00 до 19.00. Нагадуємо, що це засідання було п’ятою спробою: перше не відбулося через не бажання міського голови вносити на голосування до порядку денного проект рішення щодо розпуску виконавчого комітету, подальші три засідання не відбулися через відсутність кворуму, а ось на п’ятому депутати були присутні у кількості 29 осіб з 34. На те, що сесія була такою довготривалою, існує декілька причин…

Проект рішення про розпуск Знам’янського виконавчого комітету так і не внесли до порядку денного

Першою причинною багатогодинного засідання став знову проект рішення щодо розпуску виконкому. Після довгих обговорень цього питання, які були безрезультатні (цей проект так і не був висунутий міським головою Сергієм Філіпенко навіть на голосування для його включення до порядку денного), депутати прийняли рішення не приймати порядок денний за основу, як це зазвичай робиться, а голосувати за кожне питання окремо. Потім зі змінами (7 питань не були включені), порядок денний прийняли в цілому. Через те, що проектів рішень було 47, а голосування відбувається шляхом оголошення прізвища кожного депутата окремо, на це було витрачено багато часу.

Через те, що виникла потреба в детальнішому обговоренні бюджетних питань, була зроблена годинна перерва

Другою причиною такого тривалого засідання стало питання розгляду бюджету, а саме витрат, які стосувалися житлово-комунальної сфери. Депутатами була внесена пропозиція детально розписати напрямки використання коштів ЖКГ, але фінансовому управлінню потрібно розподіляти кошти не за об’єктами витрат, а за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів. Через це, постійній комісії з питань ЖКГ, начальнику фінансового управління Галині Лихоті та її заступниці Олені Лепетко довелося взяти перерву, щоб переробити усі видатки  сфери ЖКГ.

Про усі подробиці у прийнятті рішень 36-ої сесії Знам’янської міської ради, або ті проекти, які не отримали достатню кількість голосів, поговоримо у наступних матеріалах.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Гроші для виплати субсидій пішли в регіони

8.07.2021

Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges