Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

1 вересня –свято знань і початок нового життя для першачків

1.09.2017

1 ВЕРЕСНЯ, здається, між останнім та першим дзвониками не три місяці, а лише одна мить. Літні канікули минули, і знову час школярам повертатися за парти. Редакція KOMORA.INFO завітала на свято Першого дзвоника до НВК «Знам’янкська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей», яке традиційно пройшло на подвір’ї закладу. Не дивлячись на похмуре небо, а потім невеличкий дощик, у присутніх був святковий настрій: барвисті букети квітів в руках учнів, посмішки на обличчях, зацікавленість і трохи тривоги в очах першокласників, бо попереду на них чекає невідоме шкільне життя.

Серед гостей, які прийшли привітати з Днем Знань учнів та педагогів навчального закладу, були: головний спеціаліст відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Тетяна Попова, методист міського методичного кабінету Марина Босненко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Гребенюк. Кожен з них побажав учням, вчителям та батькам взаєморозуміння, здоров’я, успіхів та мирного неба над головою.

 За традицією, перше вітальне слово надали директору навчально-виховного комплексу Юрію Сопільняку: «Сьогодні День Знань  і ми зібралися для того, щоб розпочати новий навчальний рік, який є дуже знаменним. Він включає в собі дві великі потужні дати: восени святкування сторіччя утворення Української Народної Республіки, а весною сторіччя дня народження нашого земляка, видатного педагога сучасності, Василя Сухомлинського. На мою думку, нам не можна зганьбити ці дати  і потрібно максимально прикласти зусиль, щоб достойно, гідно прожити та провчитися цей рік. Я вітаю усіх з початком нового навчального року і бажаю здоров’я, величезних успіхів, якнайшвидшого миру на нашій землі, щоб ми могли, дійсно, будувати нову, незалежну, успішну, європейську державу.»

«Сьогодні наша шкільна родина поповнилася новими друзями» - такими словами ведучі святкової програми розпочали свої вітання першокласникам. Усі присутні зустріли гучними оплесками малечу, яка лише вчора гралася у пісочниці садочка, а сьогодні - серйозні крокують подвір’ям школи. Можна сказати, що першокласники – це іменинники сьогоднішнього свята: «Таке велике нині свято, радіють мами, бабусі й тата, бо сьогодні в перший раз зустрічає школа нас.» Маленькі школярі в присутності гостей, вчителів та батьків пообіцяли: «…обіцяємо вчитися. Бути гарними дітьми, з усіма здружитись. Всі ми любимо трудитись, хочемо відмінно вчитись. Буде в нас усе гаразд, ми найкращий перший клас!» 

Під час свята була по-особливому зворушлива мить, коли найстарші учні навчально-виховного комплексу передали естафету наймолодшим. Звуки першого дзвоника бувають у житті лише раз, тому на згадку одинадцятикласники подарували першокласникам символічний сувенір у вигляді дзвоника, який буде нагадувати їм про цей день. Також вручили солодкі медальки, які принесуть їм у майбутньому багато перемог.

Пролунав перший дзвоник. Настав час для першого уроку нового навчального року. Цей урок для першачків дійсно перший у їх житті.  Для більшості школярів він черговий, але повний сподівань та очікувань. А для учнів одинадцятих класів він останній!

Після свята редакція KOMORA.INFO поспілкувалась з директором навально-виховного комплексу Юрієм Сопільняком, і про це читайте завтра.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Гроші для виплати субсидій пішли в регіони

8.07.2021

Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges