Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

«Гаряча лінія»: зв’язок між громадою та депутатами

19.09.2017

Постійна комісія з питань бюджету та економічного розвитку міста Знам’янської міської ради щочетверга з 10:00 до 11:00 проводить «гарячу лінію». Мешканці м. Знам’янка мають можливість звернутися зі своїми проблемами і пропозиціями до депутатів за номерами телефонів: 2-20-06, 2-22-91, 066-898-2101. Крім цього, у соціальній мережі Фейсбук є суспільна група «Гаряча лінія Знам’янка» (https://www.facebook.com/groups/golosZNMK ), в якій висвітлюється тема  кожної наступної «гарячої лінії», також викладається відео попередньої.

Мета ініціативи депутатської комісії – вивчити громадську думку щодо формування програми соціально-економічного розвитку міста на 2018рік, ефективності використання бюджетних коштів у поточному році та основних напрямків їх використання при формуванні бюджету міста на наступний рік.

Перша «гаряча лінія» відбулася минулого четверга, 14 вересня, на тему «Програма соціально-економічного розвитку міста». Подробиці про результати спілкування з мешканцями міста можна ознайомитися, проглянувши відео за посилання: https://www.youtube.com/watch?v=Oy_1jTsQvAI.

Докладніше зупинимось на телефонному дзвінку від матері, чия дитина відвідує ДНЗ №7 «Козачок». У червні місяці в закладі розпочалися ремонтні роботи з ліквідації тріщини, яка утворилася на стіні садочка. Але батьків особливо хвилює, що ремонтують тріщину, а в той же час, зовсім не звертають увагу на потребу ремонту фундамента, який просідає. У цей же день депутати вирішили виїхати і ознайомитися з проблемою на місці. Про візит до дитсадочку «Козачок» можна продивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=jbwL-OAWKKA&feature=youtu.be

Наступна «гаряча лінія» відбудеться 21 вересня,  з 10 по 11 годину  на тему, яка хвилює багатьох знам’янчан: «Розвиток міської лікарні та фінансування закладу».

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ЧИ МОЖЕ БУТИ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У ЗНАМ’ЯНЦІ І КОЛИ?

20.08.2018

У минулому році депутат Знам’янської міської ради Сергій Лєвінте ініціював створення програми громадського бюджету у нашому місті. Ініціатива – модернова і допомогла б Знам’янці багато що  змінити та долучити громаду до вирішення питань благоустрою міста. Чому не судилося?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges