Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

Будівництво об'їзної дороги навколо Знам'янки контролюють

20.09.2017

Цього року Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області, нарешті, продовжила будівництво об’їзної дороги міста Знам’янка, яке розпочалося ще кілька років тому, але через відсутність фінансування роботи припинилися. Зараз активно будують перші шість кілометрів дороги – км 0-6.

Об’єкт стратегічний, тож права на помилку немає. Очільник Служби Вадим Коюденко майже щоденно особисто перевіряє хід робіт. Сьогодні, 18 вересня, він провір виробничу нараду з підрядником та інженером служби, який відповідає за дану ділянку безпосередньо на будівництві.

Я бачу, що робота йде і робите ви її якісно, та я не задоволений темпами виконання, - наголосив Вадим Коюденко. – Сезон будівництва добігає кінця і синоптики вже цього тижня прогнозують погіршення погоди, в тому числі і зливи. Земляні роботи ви повинні завершити в найкоротші терміни. Якщо треба – працюйте без вихідних, беріть субпідряд, але до кінця року ми повинні покласти на цих шести кілометрах асфальт, - додав начальник Служби.

На перших трьох кілометрах вже майже на 91% є виконання по влаштуванню земляного полотна. На ділянці км 3-6 дещо кращі показники. Тут земляне полотно влаштовано на 68%, підстилаючий шар з відсіву – 45% та на 35% влаштована основа із щебенево-піщаної суміші.

Нагадаємо, фінансується будівництво за кошти державного бюджету. Підрядником виступають дві підрядні організації – ТОВ «Ростдорстрой» та ПрАТ «Коммунтранс».

Прес-служба САД у Кіровоградській області

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges