Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Події

І знову зміна в депутатському корпусі Знам’янської міської ради

26.09.2017

Ще двоє депутатів Знам’янської міської ради склали свої повноваження, їхні рішення були підтримані депутатським корпусом на засіданні 41-ої сесії 22 вересня.

Сергій Гуров, депутат від партії «Воля», та Євген Ліщенко, депутат від радикальної партії Олега Ляшка, проходять військову службу в зоні проведення антитерористичної операції. Саме з цієї причини обидва чоловіки склали свої депутатські повноваження.

Нагадаємо, за період 7-ої каденції Знам’янської міської ради, не враховуючі Сергія Гурова та Євгена Ліщенка, склали свої депутатські повноваження вже п’ять чоловік.

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges