Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

Допомога з міського бюджету двом хворим знам’янчанкам

25.10.2017

З міського бюджету були виділені 205 тис. грн. на лікування двох тяжкохворих знам’янчанок, 9-річної Анни Куценко та  19-річної Ірини Мариненко. Таке рішення було прийняте Знам’янською міською радою 20 жовтня.

До міської ради надійшло звернення від матері 9-річної Анни Куценко, яка в червні постраждала від вогню й отримала майже 40% опіків тіла, щодо отримання грошової допомоги на лікування доньки. Як повідомила Наталія Куценко на засіданні спільних комісій, щомісячно Анні потрібно приблизно 32 тис. грн.: «На лікування Анни були потрібні великі кошти, але як виявилося зараз, реабілітація коштує ще дорожче. Рани загоюються завдяки мазям, які ми купуємо.» Отже, враховуючи щомісячну потребу для реабілітації дівчинки в сумі 32 тис. грн., Знам’янська міська рада вирішила виділити 100 тис. грн. до кінця 2017 року.

Також до Знам’янської міської ради звернулася Тетяна Мариненко, мати 19-річної Ірини Мариненко, якій діагностували саркому тіла матки з ураженням кісток тазу. У своєму зверненні Тетяна Миколаївна висловила прохання у наданні матеріальної допомоги на обстеження доньки за кордоном в розмірі 105 тис. грн.. Це прохання теж було підтримано депутатським корпусом міської ради.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges