Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Події

Яка доля петиції щодо ремонту покрівлі по пров. Толстого 12/36?

6.11.2017

На засіданні Знам’янського виконавчого комітету була розглянута електронна петиція «Капітальний ремонт аварійної покрівлі будинку за адресою: пров. Толстого 12/36», яка набрала достатню кількість підписів – 140.

В електронній петиції, яка була подана 19 червня 2017 року, мешканці даного будинку звернулися до міської влади щодо вирішення проблеми аварійного стану покрівлі, а саме - з проханням виділити кошти на її капітальний ремонт. В 2011 році в даному будинку створено ОСББ, мешканці якого за власні кошти виготовили проектно-кошторисну документацію та надали цей документ до управління житлово-комунального господарства Знам’янського міськвиконкому. Проект 3 рази подавався на розгляд в обласну державну адміністрацію, і кожного разу відповідь була незадовільна. До речі, будинок знаходиться на балансі КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг».

22 вересня на електронну петицію надійшла відповідь, а 2 листопада ініціатива мешканців була розглянута виконавчим комітетом, який вирішив доручити управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства включити в бюджетний запит на 2018 рік видатки на проходження експертизи кошторисної документації проекту будівництва «Капітальний ремонт покрівлі на житловому будинку по провулку Толстого, 12/36». Члени виконавчого комітету підтримали дане рішення. Отже, що далі?

А далі це питання буде розглянуте на засіданні депутатської профільної комісії з питань ЖКГ та охорони навколишнього природного середовища та на сесії Знам’янської міської ради. Крім цього, існує Положення щодо співфінансування ОСББ, згідно якого 10% від вартості робіт вносять мешканці будинку, а решта коштів  - за рахунок міського бюджету. Тобто, якщо дане питання буде підтримане більшістю голосів депутатського корпусу і включене до бюджету 2018 року, то ремонт покрівлі буде відбуватися на основі співфінансування.

Отже, чи буде ремонт покрівлі будинку по провулку Толстого 12/36 включений до переліку робіт 2018 року? Можливість дізнатися відповідь на це питання буде під час затвердження Знам’янською міською радою бюджету на 2018 рік.

Наталка Хандусенко

 

 

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Covid-19: знам’янське комунальне підприємство придбало дезинфікуючі засоби зі значною переплатою

9.07.2020

Комунальне підприємство "Знам'янський комбінат комунальних послуг" придбало  дезинфікуючі засоби у олександрійської фірми на 121 000 грн, при цьому переплативши щонайменше 28 600 грн. Ціна 2 750 грн. за 25 л є значно вищою, ніж на ринку і на аналогічних тендерах. Давайте розбиратися...

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges