Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

«Танцювальний марафон – 2017»

6.11.2017

У неділю місто Знам'янка зустрічало вихованців клубів спортивного бального танцю Кіровоградщини та сусідніх областей, які завітали до нас взяти участь у відкритих обласних класифікаційних змаганнях «Танцювальний марафон -2017», організований Знам’янським клубом спортивного бального танцю «Фурор-Данс» (керівники Євген Суботін  та Аліна Вустілка). Цього року свою майстерність приїхала показати рекордна кількість учасників – 400.

Аліна Вустілка розповідає про розвиток рівня їх змагань: «Це вже п’яті змагання і кожного разу в них бере участь більша кількість учасників. Минулого року було вдвічі менше. А першого разу – лише трохи більше ста. Цього року вперше до нас завітали колективи з Кривого Рогу, Кременчука та Черкас.»

Змагання проводилися вдвох відділеннях (І – діти до категорії Н класу, ІІ – діти категорії  Н класу і вище), кожне  з якого починалося з параду учасників. Їх майстерність оцінювало висококваліфіковане журі, до складу якого увійшли 15 суддів на чолі з Ігорем Спінулом, суддя Національної категорії та президент Кіровоградської обласної Федерації спортивного танцю.

На початку змагань учасників привітала Світлана Бабаєва, начальниця відділу культури та туризму Знам’янського міськвиконкому, та подарувала їм солодкі подарунки від міської влади. Також, міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка надала Знам’янському клубу спортивного бального танцю «Фурор-Данс» спонсорську допомогу на проведення змагань та подарунки учасникам (чашки, куртки, портативні зарядні пристрої Power Bank).

Цього року на учасників чекали приємні нововведення – сертифікати наймасовішим колективам  на суму 1500 грн, 1000 грн та 500 грн для розвитку бального спорту.

А зараз представляємо Вашій увазі фотоекскурс святом краси та грації.

Наталка Хандусенко 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ТИСЯЧУ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ МОЖНА БУДЕ ВИТРАТИТИ НА ОСВІТУ ТА КОМУНАЛКУ

26.01.2022

Наразі виплатами за вакцинацію вже скористалися понад 7,5 млн українців.

 В уряді планують розширити програму «єПідтримка» та дозволити українцям витрачати тисячу за вакцинацію на освітні та комунальні послуги. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges