komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

Вперше за багато років Міністерство охорони здоров’я змінило норми харчування в Україні

Згідно новому наказу кількість калорій для дітей та підлітків знизили на 15 відсотків на добу. Для дорослих збільшили кількість білків і зменшили вуглеводи.

 Статистичні дані, зібрані Міністерством охорони здоров’я(МОЗ) вказують на ріст ожиріння серед дітей та підлітків в Україні. Через це МОЗ рекомендує значно знизити вживання солодких продуктів та підвищити кількість м’ясних білків. Особливу увагу треба звернути на вживання фаст-фудів, які містять велику кількість рослинних жирів (готується все на маслі).

При цьому, Держпотребслужба повідомляє, що дорослі мають знизити кількість вуглеводів, які вони вживають протягом дня на 50 грам, та збільшити кількість білків і жирів – на 12 і 15 грам. Це пов’язано з тим, що більшість дорослого населення останні роки перепрацьовують та вживають при цьому в основному швидкі вуглеводи (каші та локшини швидкого приготування і таке інше).

«Нові норми більш збалансовані і корисні для здоров’я. По зниженню калорійності раціону дітей відомство стверджує, що старі норми харчування застаріли і були завищеними відносно вживання вуглеводів, що провокувало у дітей зайву вагу та ожиріння. Підліткам рекомендується вживати більше білкової їжі для покращення росту  та збільшення м’язової маси», — повідомляє Держпотребслужба України.

У той же час, на думку експертів, нові рекомендації від МОЗ більше не співпадають з тими, які рекомендує Всесвітня організація охорони здоров’я. У міністерстві таке рішення пояснюють тим, що більшість дітей, підлітків та дорослих стали менш активними, а тому зміни обґрунтовані.

 

https://medprosvita.com.ua

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges