Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Події

Які завдання мають міські програми соцзахисту та зайнятості населення?

19.12.2017

Наприкінці  кожного року, перед тим як затвердити бюджет на наступний рік, місцева рада має затвердити програми, які фінансуються за бюджетні кошти громади. Минулої сесії, 15 грудня, порядок денний містив  проекти рішення щодо затвердження трьох програм, дві з них були підтримані, а одна не набрала більшості голосів.

Першу програму, яку затвердив депутатський корпус, це «Програма соціального захисту населення м. Знам’янка на 2018-2020», мета якої підвищити рівень життя вразливих та соціально-незахищених категорій громадян шляхом їх соціальної підтримки. Програма має розділ заходів: це організаційно-методичні заходи щодо реалізації соціальної політики; надання адресної грошової допомоги, адресної грошової компенсації громадянам за індивідуальними зверненнями та малозабезпеченим громадянам; покращення життєзабезпечення населення міста.

Друга програма, яка отримала підтримку більшості голосів депутатів, «Програма зайнятості населення м. Знам’янки Кіровоградської області на 2018-2020 роки», мета якої сприяти продуктивній зайнятості населення і запобігання масовому безробіттю, підтримувати соціально вразливих верств населення та здійснення соціального захисту безробітних в умовах дії системи загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з урахуванням основних параметрів економічного і соціального розвитку міста на 2018-2020 роки. Передбачається, що протягом цих років, на підприємствах, в установах, організаціях,  структурах підприємницької діяльності за сприянням служби зайнятості буде працевлаштовано на вільні та новостворені робочі місця 1536 осіб: 511 – у 2018, 512 – у 2019, 513 – у 2020 роках. За програмою також передбачається, що протягом цих років, на підприємствах, в установах, організаціях, структурах підприємницької діяльності за сприянням служби зайнятості буде працевлаштовано на вільні та новостворені робочі місця 1536 осіб: 511 – у 2018, 512 – у 2019, 513 – у 2020. За прогнозом чисельність зареєстрованих безробітних, які проходитимуть професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації,складатиме по 172 особи у 2018, 2019 та 2020 роках. У результаті здійснення всіх цих та інших заходів та враховуючи запровадження нової методики підрахунку працевлаштованих осіб на новостворені робочі місця, прогнозується працевлаштувати на нові робочі місця: в 2018 році – 126 осіб, у 2019 році -134, у 2020 році – 148.

Третя програма, яка не була затверджена, це «Міська цільова програма «Спортивний майданчик» на 2018-2021 роки», мета якої популяризувати спорт у місті та заохотити спортсменів міста до занять фізичною культурою та спортом; також реалізація  державної  політики у сфері фізичної культури і спорту, будівництво нових та утримання існуючих спортивних споруд та спортивних майданчиків, які розташовані на території міста. Серед заходів на виконання програми  пункт  під назвою «Ремонт та облаштування міського стадіону», частина депутатів наполягала замінити слова «ремонт та облаштування» на слово «реконструкція», що означає, повний капітальний ремонт стадіону, а не лише улаштування глядацьких сидінь та навісу над ними, ремонт асфальтного покриття, як написано в програмі. Але пропозиція повного відновлення стадіону  не була підтримана більшістю.

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Верховна Рада легалізувала гральний бізнес

15.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges