Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Новина дня

Грантовий конкурс: Grant Competition: Political Finance Monitoring Project

7.01.2018

IFES запрошує неурядові організації до подання заявок на грант. У фокусі – промоція прозорого фінансування політичних партій в Україні через незалежну кампанію моніторингу та інформаційно-просвітницьку роботу.

 Максимальна сума гранту не повинна перевищувати 100 000 доларів США. Грантові кошти можуть бути використані для проекту, який буде фінансуватися за цим конкурсом. Проектні заходи мають розпочатися з 15 лютого 2018 року та закінчуватися не пізніше 30 червня 2019 року.

Апліканти повинні відповідати відповідним вимогам та заповнити грантову заявку до 12 січня 2018 року.

Детальніше за посиланням - https://www.prostir.ua/?grants=hrantovyj-konkurs-grant-competition-political-finance-monitoring-project

За додатковими запитаннями звертайтеся  на електронну пошту -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Джерело  - https://www.prostir.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges