Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

В Україні одразу кілька областей встановили рекорди у сільському господарстві

16.01.2018

В Україні оприлюднили досягнення кожної області за минулий рік. Серед них і рекорди у галузі сільського господарства. Правда, про рекорди Кіровоградської області нічого не зазначено. А який стан сільського господарства саме в нашому Знам’янському районі?

Так, у Волинській області минулого року посівна площа під урожай вівса склала максимальні для України 38,5 тис. га, а на Миколаївській віддали рекордні 8 тис. га під урожай олійного льону. У Тернопільській області зафіксували найбільший показник зростання індексу сільгосппродукції (7,5%), а на Черкащині виростили найбільше сільськогосподарських тварин у живій масі.

Стан сільського господарства у Знам’янському районі

Питома вага Знам’янського району в загальному обсязі виробництва продукції сільського господарства області становить 6,4 %. За цим показником району належить 4-те місце серед районів області.

Агропромисловий комплекс регіону формують: суб’єкти сільського господарства, зокрема 114 сільськогосподарських підприємств різних форм власності та господарювання, 84 фермерських господарств та 1448 особистих селянських господарств.  В галузі працює понад 1200 осіб; 2 суб’єкти господарювання усіх форм власності харчової промисловості, на яких працюють 26 осіб.

У сільськогосподарському виробництві залучено 85,0 тис. га ріллі, що складає 4,8 % від загальної площі ріллі області.                

У галузі рослинництва середньорічні обсяги виробництва зерна складають близько 265 тис.  тонн, соняшнику  – 48 тис. тонн, цукрових буряків –22 тис. тонн, овочів – 15 тис. тонн. 

За останнє десятиліття (з 2006 до 2016 року) врожайність зернових збільшилась з 33,0 ц/га до 56,9 ц/га (у 1,7 раза), соняшнику з 17,6 ц/га до 22,7 ц/га (у 1,3 раза), цукрових буряків із 344,8 ц/га до 345,9 ц/га.

У районі сформувались близько 10 великих аграрних формувань, які у своїй діяльності використовують 63,4% сільськогосподарських угідь (42265га), залучених у виробництво сільськогосподарськими підприємствами. Такі підприємства переважно здійснюють діяльність у галузі рослинництва і є основними виробниками зерна, технічних культур та експортерами сільськогосподарської продукції.

Підготовлено за інформацію сайту https://kurkul.com та районною Програмою розвитку агропромислового комплексу Знам’янського району на 2018-2023 роки».

Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges