Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

21 січня - Міжнародний день обіймів

21.01.2018

21 січня у всьому світі відзначається одне з самих незвичайних свят — Міжнародний день обіймів (International Hug Day). Він був заснований в США в 1986 році під назвою Національного дня обіймів (National Hugging Day), а потім стрімко поширився по всьому світу.

Згідно традиції свята, укласти в дружні обійми в цей день можна навіть незнайому людину. Незважаючи на молодий вік цього свята , сьогодні важко знайти автора: невідомо, кому вперше в голову прийшла така ідея «тісного» святкування 21 січня і чому вибрана саме ця дата. Вважається, що ініціаторами свята є студенти. Саме в цей день хлопці та дівчата укладали в свої обійми один одного без всякої інтимної підоснови. І, до речі, саме вони в останні роки проводять 21 січня різноманітні флешмоби, присвячені даному святу. За своєрідною легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Важно также відмітити, что є ще один День обіймів, що відзначається щорічно 4 грудня , він веде свою історію з 70-х років 20 століття. Але січневий більш відомий, а тому і відзначається більш широко.

Джерело: https://ukr.media

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Новина дня

Заробітки, купівля автомобіля та часті походи в обмінник: за що позбавлять субсидії у 2021 році

10.05.2021

 

З 1 травня вступили в силу нові правила надання субсидій населенню на оплату комунальних послуг. На цьому влада не зупиниться. Експерти зазначають, що надалі оформити держдопомогу стане ще складніше. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges