Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новина дня

Європейське місто: гостре питання громадських вбиралень

24.01.2018

З настанням холодів гостро постає питання наявності громадських туалетів на території міста. Снігові замети, ожеледиця, мороз, очікування громадського транспорту по 30-40 хвилин -  все це згубно впливає на здоров’я мешканців міста, а тут ще й до туалету сходити немає куди. 

Тим часом у Івано-Франківську встановили декілька модульних вбиралень, перша з яких запрацює вже 25-26 січня.

Туалет пристосований для людей з особливими потребами, містить інформацію з користування шрифтом Брайля. Обидві кабінки оснащені кнопками екстреного виклику, якщо комусь раптово стане погано. Окрім звичних зручностей у вбиральні також є пеленальний столик для немовлят. Приміщення туалету має батареї обігріву. Щоб не створювати черги, обмежено час перебування у вбиральні. Про те, що ви затримались, повідомить світлове сповіщення.  

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=Wum2WOPEFp4

Знам’янка хоч і знаходиться у центрі Європи, проте до європейськості нам ще далеко… але все в наших руках.  Тож, не будьмо байдужими до благоустрою рідного міста.

Джерело:https://zak.depo.ua/ukr/prikarpate/mer-ivano-frankivska-anonsuvav-pochatok-roboti-nadsuchasnogo-tualetu-foto-20180116709596

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги мешканців Знам’янського району: допомоги та субсидії перевіряються

28.05.2020

До відома населення Знам’янського району управління соціального захисту населення доводить, що з 2020 року у відповідності до Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» проводиться перевірка усієї інформації, наданої для призначення державних  соціальних допомог. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges