Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Спорт

10 нагород на чемпіонаті України у Львові

22.02.2018

15-20 лютого у Львові відбувався зимовий чемпіонат України з велотреку. На цих змаганнях успішно виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (с. Мошорине, тренер – Вадим Кива).

Софія Шевченко у змаганнях серед юніорок здобула чотири нагороди – три золоті (гіт 500 метрів з ходу, командна гонка переслідування 3 км, групова гонка 40 кіл) та одну срібну (у кейтерінгу).

У змаганнях серед жінок Віра Борисюк у командній гонці переслідування посіла третє місце на Чемпіонаті України. Максим Мамчик у змаганнях серед юніорів здобув три нагороди – виграв командному спринті, посів друге та третє місця відповідно у спринті та гіті 200 метрів з ходу. Алла Марущук стала бронзовою призеркою чемпіонату України у груповій гонці вибування серед дівчат. Сергій Сидор у груповій гонці «Темпо» серед юнаків посів третє місці.

Загалом вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ здобули 10 нагород – чотири золоті, дві срібні та чотири бронзові.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ЧИ МОЖЕ БУТИ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У ЗНАМ’ЯНЦІ І КОЛИ?

20.08.2018

У минулому році депутат Знам’янської міської ради Сергій Лєвінте ініціював створення програми громадського бюджету у нашому місті. Ініціатива – модернова і допомогла б Знам’янці багато що  змінити та долучити громаду до вирішення питань благоустрою міста. Чому не судилося?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges