Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Люди

Анастасія Домбровська: «Все можливе – головне БАЖАННЯ»

14.03.2018

Анастасія Домбровська, учениця 8 класу Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. ЗШ №6, має багаторічний досвід учнівського самоврядування: входила до шкільного парламенту, також була в попередній каденції міського парламенту – в комісії з питань культури та дозвілля. Також Анастасія входить до Обласного парламенту дітей і проходить навчання в Школі Лідерів, є членом  Знам’янського осередку Всеукраїнської  молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ), грає у ляльковому театрі Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості, активно бере участь у шкільних заходах, полюбляє робити різні вироби своїми руками. На думку Анастасії, щоб все встигати (гарно навчатися, вести активний спосіб життя), головне мати бажання, тоді будете мати і час, і наснагу, і сили. Тому і не дивно, що один із девізів голови міського парламенту дітей це така проста фраза: «Було б бажання!»

 

  • Настя, а що для тебе бути депутатом дитячого парламенту?
  • По-перше, це шлях самореалізації. По-друге, можливість реалізовувати власні ідеї і ділитися ними з однодумцями. По-третє, найголовніше - це можливість змінити наше місто на краще.
  • Ти пам’ятаєш той момент, коли тобі запропонували балотуватися на голову Міського парламенту дітей?
  • Так, добре пам’ятаю. Коли наш шкільний педагог-організатор запропонувала спробувати себе у якості голови, я навіть трохи злякалася. Це велика відповідальність. Я готувала передвиборчу програму, крім своєї автобіографії, презентувала ідеї власних проектів: конкурси «Творчий потенціал», «Найкращий учень року», багато екологічних проектів.

  • Ти вперше увійшла до складу обласного парламенту. Це новий рівень для тебе?
  • Я балотувалася на голову комісії з питань додаткової та загальної освіти. На жаль, моя кандидатура не пройшла, були більш досвідчені конкуренти. Взагалі мені дуже подобається. До складу обласного парламенту входять учні місцевих парламентів з усієї області, тому для мене це також новізнайомства та нові друзі.

  • Які заходи планує проводити міський парламент навесні?
  • Весною плануємо реалізувати екологічні проекти. Один з них, провести ЧистоFEST разом з громадською організацією «Всеукраїнський молодіжний рух «Let`sdoit, Ukraine». Проведення фесту вже буде вдруге, в тому році ми приєдналися до всеукраїнської ініціативи і прибирали наш ліс та територію Копанки. Вкінці навчального року також плануємо провести конкурсний захід серед закладів освіти міста, в якому учні матимуть змогу продемонструвати свій творчий потенціал в різних напрямках: фотомайстерність, образотворче мистецтво, декламування віршів тощо.

Колись Анастасія мріяла стати актрисою, але це було до парламенту, який змінив мрію на зовсім протилежну – стати юристом. Про цю професію дівчинка почала міркувати саме під час своєї парламентської діяльності. 

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Чи буде підвищення ціни на газ? Роз’яснення начальника управління з експлуатації газового господарства м. Знам’янка

17.09.2018

Міжнародним валютним фондом поставлено вимогу до уряду України про підвищення ціни для населення на газ до ринкової вартості. Попередньо анонсовано, що відбудеться зміна ціни блакитного палива на 18 відсотків, тобто близько 8 гривень. Яка наразі ситуація? Спеціально для komora.info ситуацію коментує  Олег Казмірчук – начальник Знам’янського управління з експлуатації газового господарства:

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges