Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

Єгору Почхуа лише 9 років, але мрії у нього вже дорослі

2.04.2018

Дев’ятирічний Єгор Почхуа є учнем 3 класу відділу народних інструментів Знам’янської дитячої музичної школи ім. М. В. Лисенка, він грає на акордеоні (викладач Ганна Шамаль). За три роки навчання юний музикант має багато перемог, як обласного, так всеукраїнського рівня. Щоб досягти таких успіхів Єгор займається по декілька годин на день, і це не дивлячись на те, що крім музики, він захоплюється спортом та полюбляє читати. Хлопчик дуже активний і цілеспрямований, у такому юному віці він вже розуміє, що мріяти  не достатньо, головне – це діяти.

За три роки навчання в музичній школі Єгор неодноразово перемагав у номінації «Народні інструменти», молодша категорія: І місце у фестивалі-конкурсі юних музикантів «Дивограй», 2016-2017рр., ІІ місце в обласному конкурсі «Паросток», ІІ місце ХХІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Провесінь». Попереду участь у міжнародному конкурсі в Харкові, який відбудеться вже через декілька тижнів. Щоб стати переможцем, Єгор багато часу займається.

  • Єгор, чому ти вибрав саме цей інструмент – акордеон?
  • Моя мама теж займалися у музичній школі й теж грала на акордеоні. Зараз на її інструменті граю я. А ще, мені подобається як він звучить.

Крім музики, у Єгора є інше захоплення – він займається джиу-джитсу.

  • Музика потребує багатогодинних занять, а ще і тренування… Як у тебе вистачає на все часу?
  • Я багато працюю і у мене все легко виходить. Ніяких таємниць як все встигати немає, але я дуже старанний. Головне - займатися тим, що тобі подобається.

Єгор залюбки бере участь у різних конкурсах, тому що він любить перемагати. У нього лише І та ІІ місця, жодного третього. Взагалі хлопчик має вже дев’ять перемог. Остання перемога була колективна – минулого місяця Дипломом І ступеня був відзначений квартет баяністів-акордеоністів в складі: Беркута Миколи, Почхуа Єгора, Шкуренка Олега та Шкуренка Вадима (керівник Ганна Шамаль) в обласному конкурсі виконавської майстерності «Паросток», м. Кропивницький.

У Єгора є декілька мрій, одна з них -це перемога на Дельфійських іграх, в яких учасники змагаються у різних видах мистецтв і перемогти в них дуже престижно для музикантів.

  • Щоб перемогти на такому рівні треба багато займатися. Скільки часу ти приділяєш грі на акордеоні?
  • Щодня вдома я граю по півтори години, а на вихідних навіть ще більше: можу два-три рази на день по 90 хвилин. Бо мріяти – цього не достатньо, для цього треба щось ще і робити.

Єгор відмінник у музичній школі й добре навчається у школі. Йому подобаються усі предмети. Але особливо він любить читати.

  • А що ти читаєш зараз?
  • На даний момент читаю «Хлопець на всі сто», книга про те, як стати хорошим хлопчиком. Але найбільше мені подобається читати дитячі енциклопедії. Я читав «Міфи Древньої Греції», «Велика дитяча ілюстрована енциклопедія».
  • А чому саме енциклопедії?
  • Тому що, коли їх читаєш, набираєшся багато розуму.

Найбільшою мрією Єгора є стати видатним музикантом-акордеоністом, щоб дарувати людям радість.

Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges