Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

І знову відмова міського голови винести питання на розгляд сесії Знам’янської міської ради

27.04.2018

Вже вдруге не відбулася 53-тя сесія Знам’янської міської ради за тієї ж причини, що минулого разу - міський голова Сергій Філіпенко відмовився внести до порядку денного проект рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря Знам'янської міської ради», порушуючи Регламент ради. Сергій Іванович чітко висловив свою позицію, що цей проект рішення він не збирається включати до порядку денного і надалі. Депутати не проголосували за порядок денний в цілому і сесію перенесли на наступну п’ятницю, 4 травня, але чи відбудеться вона?

Засідання відбувалося майже півтори години. Більшість часу депутати, міський голова та головний спеціаліст з правових питань вирішували чи можна процедурним рішенням повернутися до  голосування затвердження порядку денного в цілому. Чому так довго зайняло часу дане обговорення? Тому що саме перед тим як затвердити порядок денний в цілому депутати мають право внести додаткові проекти рішення, після чого відбуваються обговорення або висловлюються заперечення, а потім кожен депутат вирішує чи підтримати внесення питання на розгляд сесії чи ні. Міський голова наполягав, що порядок денний в цілому не був прийнятий минулого разу, тому потрібно голосувати за кожне питання окремо. Головний спеціаліст з правових питань вказав, що за процедурним рішення можна повернутися до формування порядку денного. Депутати – що вони мають право внести пропозицію щодо прийняття такого процедурного рішення.

Лише годину після обговорень, міська рада перейшла до затвердження порядку денного. Додаткове питання щодо змін у Положенні про Громадський бюджет був внесений міським головою на розгляд сесії і був підтриманий більшістю депутатів. А ось, коли справа дійшла до питання «Про дострокове припинення повноважень секретаря Знам'янської міської ради», міський голова знову відмовився його внести до порядку денного, не дивлячись на аргументи депутатів щодо порушення Регламенту ради.

У результаті  порядок денний знову не прийнятий в цілому і вже втретє  53-тя сесія перенесена. Чи має право міський голова одноосібно вирішувати, які питання розглядатимуть депутати міської ради?

Вкінці засідання міський голова Сергій Філіпенко сказав,  що особисто підготує проект рішення щодо розпуску міської ради та себе! Чи буде це втілено в реальність?

Наталка Хандусенко

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges