Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новина дня

У БЕРДЯНСЬКУ ВІДПОЧИНОК ЗА НАЙЯКІСНІШИМИ СТАНДАРТАМИ

05.06.2018

Настала літня пора, і мешканці нашого міста та району почали планувати, де провести літні канікули. Сьогодні наш матеріал розповість про те, як відпочити у серці Азова – Бердянську.

Місто Бердянськ знаходиться у Запорізькій області і славетне своїми узбережжями  Азовського моря. Про кількість туристів та інфраструктуру говорить заступниця міського голови м. Бердянськ Юлія Дойнова:


«Минулого року наше місто прийняло близько мільйона туристів. Цього року плануємо більшу кількість, оскільки налагоджено залізничне сполучення з Білоруссю та великими містами України.  Зустріти туристів вже готові 100 оздоровчих баз, 9 з яких дитячі табори.  Щодо розваг, то Бердянськ пропонує кожному відпочиваючому масу родинних фестивалів та багато всеукраїнських заходів впродовж курортного сезону. Одним з найвідоміших  є Всеукраїнський фестиваль ковалів, який вже декілька років поспіль проходить у нашому місті. Вагомою складовою туристичної зони є безпека. Наші підрозділи поліції підкріплюються поліцейськими з інших міст у цей період та місто працює за типом «розумне місто»:  на сьогодні 50 відеокамер розміщені  на території Бердянська, вони виведені на пульт безпеки. Щодо надання медичної допомоги, то у час медичної реформи, у разі ургентного випадку, медичні заклади міста готові приймати будь-якого пацієнта.»


Чому варто відвідати Бердянськ?

Місто – невелике і пропонує кожному затишний родинний відпочинок та купу розваг на будь-який смак. Для любителів полежати  під сонечком – туристична інфраструктура на Бердянській косі має  безліч гарних пляжів на відкритому морі та у лимані, де вода досить тепла, навіть на  початку сезону.

Для тих, хто хоче вивчити культурну спадщину серця Азова, пропонується безліч пам’ятників: Сантехніку, Бердянському бичку та ін..; та музеїв: Бердянський краєзнавчий музей з колекцією кам’яних баб, Бердянський художній музей,  Музей Шмідта та ін..

Окремо слід відвідати бердянський маяк на косі, який побудований у 1838 році та став цікавою історичною пам’яткою. Хранителі маяка  - ціла династія у одній родині, яка і мешкає на його території.

 

Якщо вже наважилися на екскурсію Бердянською косою, то слід завітати до єдиного прісного джерела води і спробувати її на смак,  послухавши  легенду про його виникнення. Вважається, що вода -  це сльози дівчини, яка втікала від чужоземного хана у бік моря, там де вони впали,  утворилися джерела. Якщо напитися води з такого джерела, то дівчата стають дуже гарними, оскільки володарка сліз  була неймовірно красивою.

Не залишайте поза увагою  і візит до Дельфінарію «Немо». Перебування поряд з дельфінами подарує вам неймовірні почуття, а тренер Дмитро Мазур розповість про любов до цих  тварин та про їх життя і звички.

Океанарій, який знаходиться при «Немо» також подарує спокій та насолоду красою підводного світу.

Комфортні умови проживання та інфраструктура для туриста

100 туристичних баз на косі пропонують номери на різний смак. Цінова політика коливається від 100 гривень за ліжко-місце (економічний варіант) до 1200 (номер на двох зі зручностями та харчуванням). Якщо обрали комфортніші умови, то безліч туристичних баз можуть запропонувати на своїх територіях і тенісні корти, і басейни, і окремі пляжні зони.

Деякі з баз відпочинку надають послуги дитячих кімнат. Можна віддати дитину на цілий день до кваліфікованих вихователів та відправитися на екскурсію.

Окрім такого сервісу, можна ще завітати до спортивної зали, перебування у якій входить у вартість проживання та поїсти у затишній їдальні.

Якщо зацікавились відпочинком у серці Азова – Бердянську, то у нагоді стане сайт для туристів - http://berdyansk.travel/index.html, на якому майже щоденно розміщується інформація про наявність вільних місць у помешканнях та інша корисна інформація для туристів.

Ольга Полякова

Матеріал створено на правах реклами за результатами ХХ-го фестивалю журналістів «Азовське літо»

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

До уваги мешканців Знам’янського району: допомоги та субсидії перевіряються

28.05.2020

До відома населення Знам’янського району управління соціального захисту населення доводить, що з 2020 року у відповідності до Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» проводиться перевірка усієї інформації, наданої для призначення державних  соціальних допомог. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges