komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

На сайті Мінприроди стане більше доступної інформації про воду та повітря

9.09.2018

7 вересня 2018 року заступник  міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграції Микола Кузьо взяв участь в панельній дискусії щодо відкритих даних в екологічній сфері рамках Open Data Forum, що  проходив в Києві. У центрі дискусії - питання збору, верифікації та аналітики отриманих даних, та можливості їх використання у процесі розробки та прийняття політичних рішень у природоохоронній галузі. 

За словами заступника міністра, збір та аналіз даних щодо стану довкілля є одним із пріоритетів роботи Мінприроди, адже від якості даних залежить можливість прийняття адекватних рішень та забезпечення здоров’я населення та доброго стану навколишнього природного середовища.

Наразі на сайті Мінприроди доступні 31 набори даних щодо стану довкілля.  2018 році були відкриті дані моніторингу водних ресурсів, розробляється державна інформаційна система “Відкрите довкілля”, яка має комплексно відобразити дані щодо стану довкілля, перші два модулі цієї системи - стан водних об’єктів та повітря, далі - діяльність підприємств-забруднювачів, інформація щодо надрокористувачів, об’єкти системи управління відходами.

“Відкриті дані - необхідний елемент належного екологічного моніторингу. Але замало лише зібрати існуючі дані та відкрити їх. Потрібно чітко знати, які дані і для чого нам потрібні, щоб їм можна було вірити і на їх основі приймати рішення, аналізувати причинно-наслідковий ланцюг та розставляти пріоритети. Для цього зараз ми наново створюємо державну систему моніторингу повітря та вод”. - зазначив Микола Кузьо.

Новий порядок моніторингу вод вже знаходиться на розгляді Уряду, і готується аналогічний документ щодо повітря. “За попередніми оцінками перезапуск системи моніторингу повітря коштуватиме країні близько 50 мільйонів євро на 5-7 років - в масштабах країни це доступна ціна, особливо враховуючи позитивні наслідки та значення для здоров’я людей і стану довкілля” - додає заступник міністра.

https://menr.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges