komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

В Україні обмежили будівництво за містом

22.10.2018

В Україні набули чинності нові державні будівельні норми, які обмежують максимальну висоту житлової забудови в залежності від класифікації населених пунктів і чисельності їх населення. 

Про це повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Як розповів міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе, Київська область щороку вводить в експлуатацію біля 2 млн кв. м житла, в той час як Київ – 1,5-1,6 млн кв. м.

За його словами, сільська місцевість забудовується як у містах, хоча немає для цього достатніх інженерних комунікацій, не вистачає соціальної інфраструктури.

Крім того, коли будуються  25-30 поверхові будинки у селах, то відсутня пожежна безпека, адже в регіонах немає можливості ліквідувати пожежу в таких висотних будівлях.

Згідно з ДБН, у сільських населених пунктах з чисельністю до 1000 осіб допускається виключно садибна забудова; понад 1000 осіб — садибна забудова та багатоквартирні будинки висотою до 12 м (до 4-х поверхів включно).

У селищах міського типу дозволяється будівництво багатоквартирної житлової забудови до 15 м (до 5 поверхів включно). У містах з чисельністю до 50 тис. – висотність багатоквартирної житлової забудови до 27 м (до 9-ти поверхів включно).

У містах з населенням 50-100 тис. можна будувати будинки до 48 м (до 16-ти поверхів включно). У містах з чисельністю понад 100 тис. висотність багатоквартирних будинків встановлюється документацією з просторового планування.

Висота визначається без врахування шатрової покрівлі у разі її влаштування. У разі будівництва на складному рельєфі висота визначається із врахуванням цокольного поверху.

https://day.kyiv.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

РОЗШИРЕНО КОЛО ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА СУБСИДІЮ

26.05.2023

На сьогодні держава допомагає громадянам сплачувати за житлово-комунальні послуги, надаючи субсидії та пільги для їх оплати.

 Часто запитують: у чому різниця між субсидією та пільгою?

Субсидія – вид адресної державної соціальної допомоги для вразливих категорій осіб, які не можуть самотужки сплачувати за житлово-комунальні послуги. Тобто субсидія призначається за умови низького рівня матеріального забезпечення будь-якої особи.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges