Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

Рада прийняла закон про маркування продуктів: що зміниться і які штрафи

8.12.2018

Верховна Рада прийняла законопроект щодо врегулювання порядку маркування харчових продуктів. Передбачається запровадження штрафів за надання недостовірної інформації на упаковці Про інформацію для споживачів про харчові продукти. 

Про це повідомив заступник глави комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко на своїй сторінці у Facebook.

За законопроект проголосувало 231 народний депутат.

Тепер виробники повинні вказувати на упаковках інформацію про аллергени, а саме про харчові домішки, допоміжні речовини для переробки та інші речовини або продукти, які можуть викликати алергію. Також на пакуванні повинні вказати дані про вміст рафінованої олії або жирів рослинного походження, а також чи піддавався продукт заморожуванню/розморожуванню.

Останній пункт принципово важливий, оскільки у продуктах після повторного заморожування обмежується можливість подальшого використання, що може вплинути на їх безпеку, смакові і фізичні якості.

Крім того, нововведення торкнутися і оформлення інформації. Встановлюється мінімально допустимий розмір шрифту.

За невиконання перерахованого операторам ринку загрожує  штраф у розмірі 10-15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

http://www.uarp.org

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Тисяча за вакцинацію: стало відомо, як її отримають пенсіонери у селах

3.12.2021

Отримати компенсацію у тисячу гривень за повний курс вакцинації від коронавірусу зможуть всі українці, а не лише ті, хто вакцинується наразі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Стосовно того, хто зможе скористатися цією тисячею гривень, то це всі громадяни України, які отримали дві дози вакцини, незалежно від того, коли вони отримали», — розповів він. Згідно з його словами, ця програма буде працювати з 19 грудня поточного року і до 18 грудня 2022 року. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges