komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

Запитай у лікаря: МОЗ запускає новий формат спілкування з пацієнтами

3.08.2019

Міністерство охорони здоров’я запускає новий формат онлайн-спілкування пацієнтів і лікарів на найбільш затребувані теми. 

У МОЗ вважають, що “Запитай у лікаря” популяризує відповідальне ставлення до свого здоров’я і підвищить довіру до доказової медицини.

На сторінці МОЗ у Facebookвідбуватимуться трансляції наживо, під час яких користувачі мережі зможуть отримати відповіді від досвідченого фахівця.

“Перша тема – вакцинація. Які щеплення слід зробити дітям до 1 вересня? Від чого потрібно вакцинуватися дорослим? Хто може отримати щеплення безкоштовно і як це зробити? Відповіді на всі ці та інші питання ви почуєте від Федора Лапія, лікаря-інфекціоніста, доцента кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л. Шупика, члена Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики”, – йдеться в повідомленні.

Перша трансляція відбудеться 1 серпня о 13:00. Охочі вже зараз можуть залишити свої питання під публікацією на сторінці міністерства в Facebook.

У відомстві наголошують, що будь-які консультації щодо стану здоров’я українці повинні отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, з яким підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів в світі вирішуються до 80% питань здоров’я.

Формат “Запитай у лікаря” – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, але вона не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з лікарем.

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges