komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

Кабмін несподівано "урізав" головний показник для отримання субсидії

23.10.2019

Зміни були затверджені постановою від 20 жовтня. Відтепер субсидії отримуватимуть ті українські родини, які віддають на оплату житлово-комунальних послуг понад 20% свого сімейного доходу. До цього показник був на рівні 15%. 

Таке "урізання" прописане в затвердженій Кабміном постанові №878 від 20 жовтня 2019 року, опублікованій на урядовому порталі. Там, зокрема, вказано, що слід "в абзаці п’ятому пункту 1 постанови Кабінету міністрів України від 27 липня 1998 р. №1156 цифри "15" замінити цифрами "20".

У постанові від 1998 року йдеться про розмір обов’язкового відсотка платежу, який визначається для домогосподарств, які одержують житлову субсидію. У п'ятому абзаці вказано, що "базова норма плати за послуги - 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу домогосподарства". Тобто відтепер цей показник становитиме 20%. А це означає, що частина родин втратить право на отримання субсидій. 

Норма про збільшення частки комунальних витрат у доходах для призначення субсидій набирає чинності з 1 травня 2020 року.

Раніше повідомлялося про те, що в 2020 році влада виділить на виплату пільг і субсидій 47 628,6 млн. грн, що менше на 8,3 млрд грн порівняно з 2019 роком.

http://www.uarp.org/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges