Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Новина дня

Закон для чотирилапих друзів: як в Україні захистять котів та собак

27.11.2019

Мавпочки для фото, ведмеді у клітці у дворі ресторану – все це можливо зараз. Індустрію послуг націлено на заробіток грошей, а про добробут тварин зовсім ніхто не піклується. 

Проте зараз до Верховної Ради України внесено законопроєкт № 2351, який може покласти край знущанням над тваринами.

– В Європі ставлення до тварин набагато краще, ніж у нас. Україна ратифікувала Європейську конвенцію про захист домашніх тварин. Проте за п’ять наступних років її норми не імплементовано в українське законодавство. Мета законопроєкту – суттєве підвищення наших стандартів, тоді ми будемо розглядатись як справжні європейці, а не як країна третього світу, яка може ставитись як завгодно до тварин, – зазначає Олександр Мариковський, народний депутат України, автор законопроєкту.

У законопроєкті наведено пояснення, що належить до каліцтва тварин; евтаназія допускається лише для припинення страждання тварини і забороняється для регулювання їхньої чисельності; забороняється використання тварин як мішеней при навчанні стрільбі або у змаганнях зі стрільб; забороняється жебракування з домашніми тваринами, а також надання фотопослуг з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв. Також вносяться зміни щодо утримання диких тварин – буде заборонено утримання їх біля готелів, ресторанів, на приватних подвір’ях та у будинках.

– Цим законопроєктом вперше передбачено статтю за контрабанду тварин. Це мегазакон. Ним вноситься понад 60 правок в 11 законів України. Такого законопроєкту ще ніхто не робив. Тому ми сподіваємося, що українським тваринам пощастить, – підбиває підсумки Володимир Борейко, директор Київського еколого-культурного центру.

Споживаючи фуа-гра, дехто навіть не здогадується, як її роблять. Вірніше, звідки беруть стільки печінки. Відповідь проста – качок чи гусей спеціально доводять до цирозу печінки, щоб її маса збільшилася. Адже маса цього органу, з якого роблять фуа-гра, – 500-600 грамів, тоді як у природному стані маса печінки цього ж птаха становить близько 100 грамів. У майбутньому виробництво цієї страви в Україні зоозахисники також хочуть заборонити як негуманне. 

http://www.uarp.org/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Новина дня

Заробітки, купівля автомобіля та часті походи в обмінник: за що позбавлять субсидії у 2021 році

10.05.2021

 

З 1 травня вступили в силу нові правила надання субсидій населенню на оплату комунальних послуг. На цьому влада не зупиниться. Експерти зазначають, що надалі оформити держдопомогу стане ще складніше. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges