Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Новина дня

У МОЗ розповіли, що буде дозволено з 22 травня в рамках "адаптивного карантину"

20.05.2020

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що буде дозволено з 22 травня, в рамках "адаптивного карантину" та переходу на наступний етап пом’якшення. Зокрема, йдеться про дозвіл на спортивні заходи, релігійні зібрання, роботу дитсадків та громадського транспорту. Про це він сказав під час брифінгу після засідання уряду, передає УНН. 

За словами голови МОЗ Максима Степанова, "з 22 травня буде дозволено":

▪️ проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь менше 50 осіб;
▪️ проведення релігійних заходів, за умови участі не більше однієї особи на 10 кв. м;
▪️ діяльність готелів, крім функціонування в готелях ресторанів та СПА-зон;
▪️ регулярне та нерегулярне пасажирське перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні;
▪️ перевезення пасажирів в метро;
▪️ відвідування закладів дошкільної освіти.

Він зазначив, що для проведення спортивних заходів, у яких беруть участь понад 50 осіб - потрібне буде погодження з МОЗ, яке оцінить наслідки епідемічних ризиків.

Він також додав, що перевезення пасажирів буде здійснюватись у межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.

"Цей етап у нас триватиме до 1 червня. 1 червня наступає наступний етап. І так кожні 10 днів. Але виключно на основі тих ознак адаптивного карантину, який ми вводимо", - зазначив Максим Степанов.

Він додав, що Чернівецька область не перейде на наступний етап, оскільки в них завантажені ліжка і висока захворюваність.

https://www.unn.com.ua/

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Протягом вихідних фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини здійснили 491 обстеження на дотримання протиепідемічних вимог

19.10.2020

З початку жовтня фахівці Держпродспоживслужби області здійснили 2 870 обстежень суб’єктів господарювання. Порушення виявили при 765 обстеженнях (26,5%), тож за порушення карантину суб’єктам господарювання винесли 765 попереджень та надали пропозиції щодо їх усунення, а також склали 32 протоколи про адміністративне правопорушення.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges