Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Реалізація програми "Доступні ліки" на Знам’ящині у цифрах

18.08.2020

З початку 2020 року лікарями КНП "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" виписано 13 118 електронних рецептів за програмою реімбурмації "Доступні ліки": серцево-судинні захворювання - 10732, цукровий діабет ІІ тип – 2011, бронхіальна астма - 375. Про це повідомляють на сторінці медзакладу у Facebook.

Загалом з початку реалізації проєкту (квітень 2019 року) лікарями КНП "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  виписано 29 257 електронних рецептів. У рамках програми, пацієнти можуть безоплатно або з незначною доплатою отримати ліки для лікування серцево-судинних хвороб, діабету 2 типу та бронхіальної астми.  У список включено також один препарат для лікування ревматичних хвороб.

Нещодавно до реєстру ліків програми додали ще вісім позицій. Тож тепер у реєстрі 264 препарати, 85 з них — повністю безоплатні для пацієнтів. З повним переліком ліків можна ознайомитися за посиланням. До програми входять ліки українських виробників (їх близько 60%), решта — іноземних.

Як можна отримати ліки за програмою?

  1. Пацієнт, з хворобою серцево-судинної системи, діабетом ІІ типу чи бронхіальною астмою звертається до лікаря, з яким укладена декларація. Лікар виписує рецепт в електронній системі.
  2. На телефон пацієнта приходить повідомлення з номером рецепту та кодом, який потрібно назвати в аптеці.
  3. За цим номером провізор знаходить рецепт - його лікарі виписують в електронній системі. Рецепт за потреби можна роздрукувати.
  4. Отримати препарати можна в будь-якій аптеці, що бере участь у програмі.

Читайте також:  Інформація про поширення коронавірусної інфекції станом на 18.08.2020

Батьки не мають здавати кошти на підготовку шкіл до боротьби з COVID-19

Велосипедистка зі Знам’янського району стала срібною призеркою чемпіонату України

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook  та на каналі YouTube

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ПРО ЗМІНИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ У 2021 РОЦІ

22.10.2020

З метою поетапного збільшення пенсій, що дасть змогу покращити матеріальне становище однієї з найбільш вразливих верств населення, Кабінетом Міністрів України 16 вересня 2020 року прийнято постанову № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому». 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges