Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Грошi

Новорічне меню обійдеться українській родині від 1350 грн

26.12.2017

Пересічному українцю доведеться викласти за продукти для новорічного столу не менш як 1350 грн, а з делікатесами — всі 1700. Такими розрахунками поділився Інститут аграрної економіки. «За рік вартість новорічного меню зросла на третину», — каже директор інституту Юрій Лупенко. 

Для розрахунків взяли традиційні страви, з якими зустрічає свято середньостатистична родина з 4 людей. Це салати, м’ясо, риба, овочі та фрукти, хліб, алкогольні та безалкогольні напої.

Зокрема, 3 кг олів’є цього року буде вартувати більш як 130 грн — на чверть дорожче, аніж торік. Трохи дешевше коштуватиме півтора кілограми оселедця під шубою — 85 грн.

Одна із найбільших статей затрат — м’ясна нарізка. Півкіло салямі коштуватиме 75 грн, ще 67 грн — підчеревина, 56 грн — биток зі свинини, 85 кг – кіло курячого філе.

Вартість овочів оцінюють в 141 грн, а фруктів — 100 грн (2 кг мандаринів, 1 кг бананів, лимони). Від 90 грн обійдеться пляшка шампанського.

«Сім’ям, які захочуть поласувати делікатесами, доведеться викласти ще 340 грн: 216 грн за баночку ікри та 119 грн за червону рибу», — зазначає Лупенко.

Вищою за середню буде вартість новорічного столу в Києві — 1451 грн, з делікатесами — майже 1900 грн.

http://www.uarp.org

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges