Гуманітарна місія польського волонтера Збишека Адамського у Знам'янці
16.06.2026
Щоденно у місті Знам'янка вирує життя, іноді ми на скільки завантажені щоденними турботами, що не помічаємо, який день тижня чи місяця. Зовсім поряд разом з нами працюють військові, вони перевозять вантажі, приїздять на реабілітацію або лікування, а ще невпинно виконують гуманітарні місії. Особливо приємно, коли для українців це продовжують робити іноземці, наприклад, як Збишек Адамський - волонтер з міста Тарнава (Люблінське воєводство), котрий від перших днів війні допомагає Україні.
-
1 березня 2022 року вперше я взяв власного буса і приїхав з гуманітарною місією до України. Сьогодні стою у дворику вашого затишного міста Знам'янка і це вже моя 134-та волонтерська поїздка, - розповідає пан Збишек. - Я заснував власний фонд “Фундація Arise”, щоб привозити товар легально. Не зморююсь бути корисним, не зморююсь ділити разом з українцями біль...

фото Збишека Адамського під час гуманітарного візиту в Україну

фото Збишека Адамського під час гуманітарного візиту в Україну
Благодійний візит Збишека Адамського був пов'язаний з допомогою 144-ій бригаді, яка після бойових дій під Куп'янськом була переміщена у херсонському напрямку, і у якої на сьогодні брак медичних аптечок, турнікетів, бандажів, медичних препаратів.
Поряд з польським благодійником ми зустріли бойову медикину Анну Чорнобай (позивний “Ластівка”), яка представляє 144-ту бригаду у нашому місті і приїхала забрати гуманітарний товар.

на фото Анна Чорнобай ("Ластівка")
-
У мене сьогодні є нагода висловити велику вдячність Знам'янській громаді, вже не вперше ми звертаємось до різних громад в Україні і просимо про допомогу. Так от, Ваша громада завжди відгукується на наші прохання, і у вигляді субвенції, і у вигляді гуманітарної допомоги. Наше знайомство з паном Збишеком відбулося завдяки небайдужим знам'янчанам, тут зараз з нами заступниця міського голови Ліана Пересадченко, але ми розуміємо, що вдячні всім — знам'янчанам, депутатському корпусу, владі - додала бойова медикиня Анна Чорнобай (позивний “Ластівка”). - Ми щиро дякуємо за надважливу для нас допомогу, сьогодні це підтримка у спільній боротьбі за життя і майбутнє.
Зустріч відбулася у Ветеранському просторі «Патріот».
Спілкувалась Оксана Войчишина
Фото з відкритих мереж, Доступ медіа та Оксани Войчишиної
Також читайте:
Поліцейські Кіровоградщини затримали чоловіка, причетного до збуту наркотиків
Коментарі
- Коментарі не знайдено

Увійти щоб залишити коментар
Залишити коментар як гість