Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Скільки м. Знам’янка витратило на відзначення свят і визначних подій?

5.03.2018

Метою Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам'янка на 2017 рік  - забезпечення належної організації відзначення свят, як державного, так і місцевого рівня, виготовлення сувенірної продукції із символікою міста Знам'янка, виплата Почесним громадянам міста Знам'янка, проведення щорічного міського конкурсу "Людина року"  тощо. На цю програму було фактично витрачено 257 300 грн., а на що саме?

На організацію та відзначення державних, місцевих, професійних свят, ювілейних, пам'ятних та визначних дат; нагородження відзнаками Знам’янської міської ради кращих працівників підприємств, установ, організацій міста; виготовлення відзнак Знам’янської міської ради, квіти, букети, листівки, буклети, стенди, запрошення, ювілейні папки, подарунки, нагородні матеріали, плакетки, сувенірна продукція, вінки, корзини з квітами,    щорічний міський конкурс "Людина року" та інші було витрачено  185 730,68 грн.

За рішенням міської ради 2011 року «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Знам’янка» здійснюється щомісячні виплати Почесним громадянам міста Знам’янка - 50% від прожиткового мінімуму. Всього було виплачено на суму 29 925,00 грн.

Станом на 1 січня 2018 року у місті налічується 7 Почесних громадян міста Знам’янка, 4-м із них – звання «Почесний громадянин м. Знам’янка» присвоєно   як таким, які   віддали своє життя у боротьбі за незалежність і державний суверенітет України: Віктор Голий, Дмитро Цуркан, Катерина Носкова, Сергій Капелюха.

У рамках Програми також вноситься оплата членських внесків до Асоціації міст України. За статистичними даними  виплати здійснюються: 50 коп. – в Асоціацію міст України за кожного мешканця міста; 25 коп. – в Асоціацію міст Кіровоградської області. Так всього було сплачено 17 466,00 грн.

З метою заохочення членів органів самоорганізації населення за роботу на громадських засадах та організація належної роботи членів органів самоорганізації населення була передплачена газета "Знам'янські вісті" на суму 17 078,32 грн.

Виготовлено 36 примірників книги-спогадів учасників бойових дій в Афганістані "Дорогами Афганської війни…" на суму – 7 100 грн.

Підготувала Наталка Хандусенко

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges