Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

Карта ремонтів: бюджетні гроші повинні бути контрольованими!

19.03.2020

 Щороку з міських бюджетів виділяють мільйони гривень на ремонти житлових будинків і соціальних закладів: утеплити ваш будинок, пофарбувати майданчик, де бавиться ваша дитина, або замінити вікна у найближчій лікарні. Деякі ремонтні роботи виконуються, а деякі - ні. Але зазвичай кошти, виділені з бюджету, списуються у будь-якому випадку. Саме для того, щоб кожен українець зміг легко контролювати виділені кошти та виконання ремонтних робіт,  ГО «Антикорупційний штаб» створила проект -  АНТИКОРУПЦІЙНА КАРТА РЕМОНТІВ.  Перші успішні досягнення проекту: Карта ремонтів уже допомогла запобігти ряду порушень і зберегла близько 2 млн гривень у бюджетах українських міст. 

Карта, яка розмішена за посиланням - https://map.shtab.net/  має велику кількість можливостей, які роблять користування нею значно зручнішим.

 По-перше, тут можна знайти будівлю, яка вас цікавить у будь-якому місті України, і перевірити чи виділялись на її ремонт кошти.

 Для цього скористайтесь пошуком по карті в лівому верхньому кутку або вручну збільшіть карту в тому місці, яке вас цікавить.

По-друге, можна залишити коментар по будь-якому об’єкту, якщо вам відома про нього певна інформація (наприклад, про те, що ремонту не було або ж навпаки). Більше того, ви можете прикріпити фото до свого коментаря. Також ви можете побачити чи залишали коментарі з приводу цього об'єкту інші відвідувачі сайту та за бажанням зв'язатись з ними.

По-третє, можна скористатись фільтром, якщо ви ви хочете звузити пошук і вивчити лише ті об'єкти, які виконувались певним підрядником, будівлі, ремонт яких коштував понад мільйон гривень і так далі. Для цього скористайтесь фільтром зверху. Зокрема, у фільтрі ви можете обирати категорію об'єктів, місто, замовника, підрядника, суму виконаних робіт та/або рік.

На фото- зразок карти м. Знам'янка

Як знайти потрібну адресу на карті?

Все досить просто. По-перше, ви можете дозволити карті бачити вашу геолокацію (з ноутбука чи телефона) і тоді сайт автоматично покаже вам об'єкти поблизу вашого поточного місця перебування. Тож ви одразу зможете подивитися, які роботи повинні були бути відремонтованими навколо місця, де ви зараз перебуваєте.

По-друге, якщо вас цікавить конкретна вулиця, ви можете скористатися пошуком за її назвою. Для цього введіть назву потрібної вам вулиці в полі “знайти на карті” у верхньому лівому куті. Під час введення, система запропонує всі доступні варіанти у випадаючому списку, вам потрібно буде обрати правильний і натиснути “пошук”.

Як дізнатися, що мені відповіли?

Якщо ви надіслали  коментар, то Facebook вас сповістить, коли на нього буде відповідь. Якщо ви надіслали електронного листа, будь ласка, перевіряйте свою електронну пошту. Засновники проекту обіцяють відповідати протягом 48 годин.

Як залишити скаргу або повідомлення про імовірну проблему з об’єктом?

Для цього зайдіть на потрібний об’єкт і залиште свій коментар, авторизувавшись через Facebook. Ви можете додати фото до свого коментаря за необхідності. Якщо у вас немає профілю у Facebook, ви можете надіслати нам усю інформацію на пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або скористатись іншим зручним для вас способом зв'язку. Для цього скористайтесь вкладкою “контакти” у шапці сайту.

Якщо ви виявили, що ремонтні роботи, зазначені в карті, НЕ були проведені, будь ласка, зв’яжіться з нами:

  • Телефон:073-500-50-22
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Facebook:fb.com/karta.remontiv
  • Instagram:instagram.com/karta_remontiv

Або скористуйтеся формою зворотнього зв`язку.

 Приєднуйтесь до  сторінки новин про Знам'янку - https://www.facebook.com/KOMORAINFO-1077050815695189/

Підготувала матеріал Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges