Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

Нацбанк скасував штрафи за кредитами та комунальними платежами

23.03.2020

Банки зобов'язані самі повідомити клієнтів про припинення всіх штрафних виплат. 

Згідно з правилами роботи банків на період карантину в Україні, опублікованими НБУ, вводиться заборона на всі штрафні платежі за кредитами і комунальними послугами.

"Банкам на законодавчому рівні у період карантину заборонено нараховувати та стягувати неустойки (штрафи, пені або будь-які інші обов'язкові платежі) за несвоєчасне здійснення платежів за споживчими кредитами, а також підвищувати відсоткову ставку за споживчими кредитами. Банки повинні проінформувати про це клієнтів", – сказано в постанові НБУ.

Також банкам заборонено нараховувати і стягувати неустойки (штрафи, пені) за несвоєчасну оплату комунальних послуг. Це зроблено у тому числі і для позбавлення від черг платників в банківських відділеннях.

Клієнтам банків дозволено припинити виплати за іпотечними кредитами і банки не мають права за це стягувати заставу.

Для обслуговування клієнтів, які продовжать погашати свої кредити, Нацбанк обіцяв незабаром затвердити окремі заходи для всіх банків.

В умовах карантину та наслідків для економіки України, Нацбанк обіцяв банкам "кредитні канікули". Також 10 найбільших банків України отримали від НБУ 17 мільярдів гривень у порядку рефінансування.

https://dt.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges