komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

45% українців витратили за час карантину заощадження — опитуваннz

22.04.2020

З початку дії карантинних заходів у зв'язку з циркуляцією коронавірусу COVID-19, кількість українців, стан яких погіршився, збільшилася до 90%. Про це свідчать результати третьої хвилі CATI-опитування роллінгового формату, проведеного компанією Research&Branding Group з 11 по 17 квітня 2020 року. 

Зокрема, 39% українців повідомили про те, що з'явилися фінансові труднощі, 45% заявили про відсутність заощаджень. Найчастіше до проблем відносять появу фінансових труднощів (39% проти 30% в першу хвилю, яка проводилася з 28 березня по 3 квітня), турботу про здоров'я близьких (25% проти 30% в першу хвилю), відсутність транспортного сполучення між містами (22% проти 14% раніше) і тривогу через невизначеність ситуації (19%).

В даний час значна частина українців (45% проти 41% тиждень тому, у другу хвилю опитування, проведену 4-10 квітня) зазначає, що не має ніяких заощаджень. Більшість власників заощаджень (30%) вважає, що їх вистачить не більше ніж на місяць проживання.

Як і тиждень тому, приблизно кожен четвертий українець продовжував ходити на роботу (24%), а приблизно кожен шостий (16%) працював дистанційно.

"Зараз думки українців щодо того, яким буде їх життя після карантину, помітно розходяться. У поточній хвилі 47% з них вважало, що їхнє життя після карантину в цілому не зміниться (у другу хвилю їх частка становила 42%), а 44% вважало, що вона зміниться в більшій чи меншій мірі", — йдеться в прес-релізі за результатами дослідження.

Раніше повідомлялося про те, що 51% українців констатують погіршення економічного становища в їхніх сім'ях протягом останнього півріччя, і лише 6% громадян заявили про видиме поліпшення. У середньому українська сім'я витрачає на харчування в день 277 гривень, що становить 8 800 тисяч гривень в місяць.

https://dt.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges