komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Грошi

Допомога на дітей фізичним особам,  які обрали спрощену систему оподаткування

6.05.2020

 З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період карантину, встановленого з метою запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19  та на один місяць після дати його відміни державою запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Нарахування проводяться за умови сплати ними єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування за 2019 рік. Допомога сплачується одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до 6 років у розмірі 1779 грн., від 6 до виповнення 10 років у розмірі 2218 грн. 

Для призначення допомоги на дітей заявник подає або надсилає до управління соціального захисту населення заяву у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунку банку наступні документи: копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років; довідку з Пенсійного фонду України  про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове  соціальне страхування за формою ОК-7. Опікунам дітей необхідно надати копію рішення про встановлення опіки. Іноземці та особи без громадянства додають копію документа , що підтверджує право на постійне проживання.

Вказана допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

 Начальник управління  соціального захисту населення  райдержадміністрації                             Алла ІВАНОВА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges