Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

До уваги мешканців Знам’янського району: допомоги та субсидії перевіряються

28.05.2020

До відома населення Знам’янського району управління соціального захисту населення доводить, що з 2020 року у відповідності до Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат» проводиться перевірка усієї інформації, наданої для призначення державних  соціальних допомог. 

Така  інформація міститься у заяві та декларації на призначення державних виплат, що надходять до управління. Здійснюється вивчення достовірності усіх даних , необхідних для призначення та нарахування допомог, пільг та субсидій. Проводиться збір, аналіз та порівняння інформації з подальшим визначенням відповідності законодавству даних, що впливають на визначення права на отримання та розмір державних виплат.

За результатами верифікації управління соціального захисту населення припиняє, перераховує, призначає або поновлює державні виплати. У разі виявлення розбіжностей або недостовірної інформації, наданої заявником, на підставі якої були призначені допомоги, пільги або субсидії, неправомірно або надмірно отримані державні кошти повинні бути повернуті.

Випадками, що впливають на призначення державних виплат та виявленими під час верифікації можуть бути: приховування доходів, інформації про наявність земельних ділянок, придбання майна на суму, що перевищує 50 тис. грн., відомостей про транспортні засоби, з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років, перетин державного кордону України або виїзд на тимчасово окуповану територію через контрольні пункти в’їзду-виїзду, тощо.

Обробка та захист  отриманої інформації, здійснюється в інформативно-аналітичній платформі з дотриманням законодавства про захист персональних даних, захист інформації, що містить банківську таємницю та іншого законодавства у сфері захисту інформації.  

 

 Начальник управління  соціального захисту населення  райдержадміністрації                             Алла ІВАНОВА

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges