Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

Надання медичної допомоги при пологах планують збільшити втричі

10.08.2020

У наступному році медична допомога при пологах залишиться пріоритетною послугою. НСЗУ пропонує збільшити тариф на надання медичної допомоги при пологах втричі - до 24 тис грн. 

Щороку в Україні народжують понад 300 тисяч жінок і важливо, щоб кожна з них, а також новонароджені, отримували кваліфіковану та якісну медичну допомогу. 

НСЗУ законтрактувала 396 медзакладів на надання медичної допомоги при пологах, 70 з них – спеціалізовані пологові будинки та перинатальні центри.

Майже 61 000 пацієнтка отримали допомогу при пологах в цих медзакладах у квітні-червні. А НСЗУ виплатила цим закладам 500 млн грн. за надання допомоги пацієнткам.

У наступному році НСЗУ пропонує збільшити тариф на надання такої допомоги втричі - до 24 тис грн.

Пріоритетність означає, що НСЗУ приділяє особливу увагу цьому напрямку, зокрема, оплачуємо надання такої допомоги за підвищеним тарифом і висуваємо до медзакладів певні вимоги щодо наявності у них необхідного обладнання та команди спеціалістів, здатних забезпечити цілодобову меддопомогу.

У безоплатний пакет допомоги при пологах включено: 
- моніторинг стану вагітної, породіллі та новонародженого (у тому числі лабораторно-інструментальні обстеження, консультації лікарів інших спеціальностей у разі потреби);
- медичну допомогу при фізіологічних пологах, що надається черговою акушерською бригадою;
- медичну допомогу при ускладнених пологах та кесаревому розтині;
- зниження больових відчуттів у жінки під час пологів, зокрема епідуральну анестезію;
- стабілізацію стану дитини після народження; 
- вакцинацію новонародженого згідно з Календарем профілактичних щеплень;
- лікарські засоби з Нацпереліку та витратні матеріали, а також ті лікарські засоби, що закуповуються МОЗ в централізованому порядку;
- харчування під час перебування у стаціонарі.

Щоб отримати допомогу при пологах, пацієнтці потрібно приїхати до обраного акушерського стаціонару, або викликати «швидку», яка її туди доставить.

Пологи з черговою акушерською бригадою є безоплатними. Якщо ж пацієнтка хоче народжувати у конкретного лікаря, за дану послугу закладом може встановлюватись додаткова офіційна оплата згідно з тарифами, визначеними в закладі. 

Джерело - https://nszu.gov.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges