Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

Грошi

Сезонні овочі та фрукти: якими будуть ціни восени

12.08.2020

В Україні з початком осені стрімко зростуть ціни на сезонні овочі та фрукти: ріст цін спровокували несприятливі погодні умови , від яких постраждав урожай. 

Зростання цін пов'язують з карантином, який несприятливо позначився на економічному становищі вітчизняних фермерських господарств. А весняні заморозки та посуха у південних областях країни призвели до того, що за перше півріччя 2020 року сільськогосподарської продукції зібрали майже на 20% менше, ніж за такий період минулоріч. 

Здорожчає і капуста білокачанна. Фермери планують продавати її з власних полів за ціною по 6 грн за кілограм. Взимку, привезена до магазинів зі сховищ, вона коштуватиме від 12 до 15 грн.

Кабачки, які цього року багатьом господарям довелося пересівати, з поля продаватимуть за 12 грн за кілограм. У магазині за них доведеться заплатити вже  від 14 до 16 грн.

Восени злетять ціни і на сезонні фрукти - груші та яблука. Адже весняні заморозки знищили більшість врожаю ще на стадії цвітіння.

 

https://www.uarp.org/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges