komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Понад 90 тисяч домогосподарств Кіровоградщини отримали субсидії

02.12.2020

90,9 тисячі домогосподарств Кіровоградщини у листопаді отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Це 22 % домогосподарств області. Розрахунок розміру житлової субсидії та пільг на опалювальний період 2020-2021 років органи соцзахисту вже провели.

У грошовій безготівковій формі субсидію отримали 4,8 тис. домогосподарств області на суму 5,6 млн.грн. Це на 30% більше ніж у жовтні 2020 року. Готівкою – отримали 86 тис. домогосподарств на загальну суму 106,8 млн.грн., що на 43% більше ніж у жовтні 2020 року. Середній розмір субсидії у листопаді становить 1236,06 грн. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров.

Субсидію на тверде паливо та скраплений газ у 2020 році надано 23,2 тис. домогосподарствам на суму 78,5 млн.грн. Середній розмір субсидії на тверде паливо та скраплений газ - 3383,6 грн.

У новому опалювальному сезоні житлова субсидія автоматично призначатиметься лише тим громадянам, які її отримували раніше.

Жителям, які раніше не користувалися цією державною допомогою, але відчувають, що не зможуть сплатити за комунальні послуги в зимовий період, слід звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та подати заяву і декларацію, обов’язково при цьому вказавши номер свого мобільного телефону.

Документи можна подати особисто. Проте враховуючи карантинні обмеження, краще надіслати поштою або в електронній формі через сайт Міністерства соціальної політики України.

З 1 січня 2021 року прийом документів на всі види державної допомоги, в тому числі й житлової субсидії, будуть здійснювати лише об’єднані територіальні громади. Управління соцзахисту прийматимуть документи надіслані поштою та через відповідні електронні сервіси.

Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua/

Читайте також: Станом на 2 грудня на Знам’янщині на коронавірус захворіла лише одна людина

Знам’янська ОТГ має подати бюджет міській раді на розгляд до 25 грудня

В Україні створили карту, де можна перевірити наявність ліків, які дають при COVID-19

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та на каналі YouTube

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges